Вітаємо Вас, Гість
Головна Конкурс творчих робіт 2019 Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Увага! Творчий конкурс!

До уваги абітурієнтів Обласного наукового ліцею-інтернату

Комунального закладу вищої освіти  «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського»!

 

Методичні рекомендації щодо написання конкурсної творчої роботи за темою

«Україна моєї мрії»

у 2023 році

Конкурс творчих робіт учнів базових шкіл Вінницької області проводиться в три етапи:

І – написання змісту творчої роботи із 12 грудня 2022 року по 15 березня 2023 року;

ІІ – перевірка і рецензування творчих робітіз 15 березня 2023 року по 24 березня 2023 року;

ІІІ – публічний захист робіт25 березня 2023 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

На конкурс подається творча робота, у якій автор у художньому або публіцистичному стилі розкриває власне розуміння означеної проблеми; виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, лексико-граматичні, стилістичні, навички відповідно до ситуації мовлення (уміння будувати речення різної структури, правильно розставляти в них розділові знаки; логічно розгортати зміст; добирати відповідні лексичні одиниці, демонструючи при  цьому багатство свого словникового запасу і розуміння ознак обраного стилю мовлення тощо).

У цілому конкурсна робота має являти собою розгорнуте монологічне висловлення, написане на тему «Україна моєї мрії» з урахуванням загальних вимог щодо структури тексту-роздуму.

Обов’язковими компонентами творчої роботи є вступ, основна частина, висновок.

Обсяг монологічного висловлення повинен становити орієнтовно від 4-х до 6-ти аркушів формату А4 друкованого на одній сторінці тексту з дотриманням таких технічних вимог: шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; поля – ліве, праве, верхнє, нижнє – 20 мм; абзацний відступ – 1,25.

Залежно від змісту роботи і бажання автора може бути дібрано до тексту власний заголовок, котрий розташовується по центру сторінки і виділяється напівжирним шрифтом.

У вступі (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркуша формату А4) доцільно визначитися  з думкою про майбутнє України: яким воно буде; яким шляхом піде наша Батьківщина; які зміни відбудуться в нашому суспільстві; які загальнолюдські цінності стануть пріоритетними тощо. За бажанням, можна використовувати вислови відомих людей, але в такому разі потрібно вказувати автора цитати і правильно оформляти її.

В основній частині (її обсяг має становить орієнтовно 3-5 сторінок друкованого тексту залежно від загальної кількості сторінок у творчій роботі) можна, наприклад, розкрити своє бачення долі України в контексті історичних подій, сьогодення, близького і далекого майбутнього; у контексті розвитку світової спільноти. Окремо можна подати свої роздуми над питаннями, які стосуються людської моралі, етики, особистого і суспільного вибору. Конкурсант має право вибрати й інший шлях розгортання думки, але не повинен відійти від загальної теми монологічного висловлення.

Конкурсна робота закінчується висновком (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркуша формату А4), у якому автор підсумовує, узагальнює викладену інформацію, можливо, навіть робить для себе несподіване відкриття в плані проєктування майбутнього України і своєї долі в ній.

Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеоматеріали, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій, зміст яких відповідає темі конкурсної роботи.  

На заключному етапі конкурсу (публічний захист) абітурієнт представляє своє монологічне висловлення, доповнюючи, за бажанням, презентаційними матеріалами.

КОНТАКТНІ ДАНІ ЛІЦЕЮ:

номери телефонів: (04341) 2-11-72,

електронна пошта: bar_bpu_licej@ukr.net

сайт: bar-liceum.at.ua

Анкета учасника конкурсу творчих робіт «Україна моєї мрії» 

Прізвище, ім’я по батькові_______________________________________

Домашня адреса:_____________________________________________

Контактний телефон:______________________________________________

Школа:________________________________________________________

Інформація про участь в олімпіадах, конкурсах, турнірах:_____________________

 

П О Л О Ж Е Н Н Я 

про організацію проведення конкурсу творчих учнівських робіт  за темою:

«Україна моєї мрії»   

для учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Положення про науковий ліцей та науковий ліцей-інтернат від 22 травня 2019 р. № 438, Концепція Нової української школи, Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки,  визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості.

Провідним напрямком діяльності Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді. Одним із шляхів вирішення проблеми є проведення конкурсу творчих робіт на тему: «Україна моєї мрії», який організовується на базі Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

1.2. У конкурсі  беруть  участь учні дев’ятого класу загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється предметна комісія з  рецензування творчих робіт,  конкурсна комісія із захисту творчих робіт та приймальна комісія, склад яких затверджується наказом директора Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

2.2. Предметна комісія розглядає представлені на конкурс  творчі роботи і рецензує їх. На підставі рецензій предметна комісія   визначає претендентів   на  участь у другому етапі конкурсу.

2.3. Конкурсна комісія оцінює захист робіт учнями загальноосвітніх шкіл області на другому етапі конкурсу. На підставі оцінювання визначаються переможці конкурсу для вручення сертифікатів про зарахування до 10 класу за обраним профілем навчання за умови подачі документів, визначених Правилами  прийому  до Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на 2023-2024 н.р.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться у три етапи:

  • перший (написання змісту творчої роботи) – із  12 грудня  2022 року по 15  березня 2023 року;
  • другий (перевірка і рецензування творчих робіт) – із 15 березня 2023 року по 24 березня 2023 року;
  • третій (публічний захист  робіт) – 25 березня 2023 року.

Роботи приймаються до 15 березня 2023 року.

3.2. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами державного стандарту, надруковані через півтора інтервали (шрифт 14 до 29-ти  рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.3. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.4. Захист роботи проводиться у відкритій  формі:

  • самопрезентація: розповідь про себе, коло особистих інтересів; про малу батьківщину, професійне самовизначення;
  • усне публічне мовлення; захист творчої роботи за темою «Україна моєї мрії»;
  • співбесіда з членами комісії.

3.5. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

3.6. Учні-переможці творчого конкурсу «Україна моєї мрії» рекомендуються на зарахування в Обласний науковий ліцей-інтернат  без проходження конкурсних випробувань згідно з Правилами  прийому  до Обласного наукового ліцею-інтернату Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»  на 2023-2024 н.р.

 

 

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2023-2015