ШАНОВНИЙ ДЕВ'ЯТИКЛАСНИКУ!

Сьогодні ти стоїш перед вибором: де продовжити навчання після закінчення загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів.

Обласний гуманітарний ліцей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського – це інноваційний навчальний заклад, підпорядкований Управлінню освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, у якому освітньо-виховний процес зорієнтований на поглиблене вивчення окремих предметів (української та іноземної мов, історії України, правознавства, математики), створено необхідні умови для досконалого оволодіння комп’ютерною грамотою, діє наукове товариство «Перспектива» як структурний підрозділ Вінницького територіального відділення Малої академії наук України, що дозволяє ліцеїстам займатися науково-дослідницькою роботою, стати не тільки учасником, але й переможцем Всеукраїнських конкурсів-захистів науково-пошукових і творчих робіт, олімпіад з різних предметів.

Профільне навчання у ліцеї сприяє  професійному та життєвому самовизначенню учнів, дає можливість продовжити навчання за бюджетною формою на одному з відділень Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського або ж вступити у ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

У ліцейській республіці ТЕМП активно діє рада учнівського самоврядування, функціонують предметні гуртки («Юний мовознавець», «Юний історик», «Мельпомена»), творчі клуби (правознавчий – «Феміда», ліцейського самоврядування – «Лідер»), студії (інтелектуальна студія «Ерудит», літературна студія «Обрій», журналістська студія «Перо ліцеїста», вокально-хорова студія «Сузір’я», театральна студія «Лицедії», фотовідеостудія «Об’єктив»), танцювальний гурт «Імпульс», спортивні секції за інтересами.

Отож, якщо ти, юний друже, бажаєш нових знайомств, але боїшся потрапити не в ту компанію, якщо ти маєш потенціал, але не знаєш, як реалізувати себе, якщо мета твого життя – активність, якщо ти не боїшся труднощів і ніколи не зупиняєшся перед ними, якщо ти любиш учитися й окрилений жагою підкорити вершини знань, то пропозиція вступити до Обласного гуманітарного ліцею адресована саме тобі!

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО ТЕБЕ НА НАВЧАННЯ!
«  Грудень 2017  »