Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Середа, 26.09.2018, 08:23

Головна Цитата дняРеєстраціяВхід

У математиці мистецтво ставити запитання вартує більше ніж розв'язання задач.
(лат. In re mathematica ars propendi pluris facienda est quam solvendi.)

Георг Кантор

"Війна - це спочатку надія, що нам буде добре;
Потім - очікування, що їм буде гірше;
Потім - задоволення тим, що їм не краще, ніж нам;
І нарешті - несподіване відкриття, що погано і нам і їм."

Карл Краус

" Ми унікальна нація. У нас хліборобів морили голодом. Режисери ставили спектаклі у концтаборах. Поетів закопували у вічну мерзлоту. У кого ще є атомний саркофаг? А у нас є."

Ліна Костенко

"...Король зрікся своєї влади тут, проголосивши нас поза своєю охороною і започаткувавши проти нас війну.
Він плюндрує наші моря, грабує наші узбережжя, спалює наші міста, відбирає життя у наших людей.
Він переправляє тепер великі армії чужоземних найманців, щоб довершити справу смерті, спустошення і тиранії, вже розпочату за умов такої жорстокості і віроломства...
...Державець, якого кожний з цих учинків викриває як тирана, не може бути правителем вільних людей..."

Декларація Незалежності

(1776 р.)

"Ти лиш храм збудуй, а люди в нього прийдуть."

Ліна Костенко

"Засвоюючи рідну мову, дитина засвоює не самі тільки слова, їх сполучення та видозміни, але безліч понять, поглядів на речі, велику кількість думок, почуттів, художніх образів, логіку і філософію мови..."

Костянтин Ушинський

Микола Воронний
("
Євшан-зілля")

"Слово - мов камінь: коли кине його рука, то вже потім назад не повернеш."

Мігель де Сервантес Сааведра

"Для людини з талантом і любов'ю до праці не існує перешкод."

Людвіг ван Бетховен

"Музика своєю мелодією доводить нас до самого краю вічності і дає нам можливість протягом декількох хвилин осягнути її велич."

Томас Карлейль

"Талант — це невпевненість в собі і болісне невдоволення собою та своїми недоліками, чого я ніколи не зустрічала у посередності."

Фаїна  Раневська

" Талант — це здатність вірити в успіх. Не вірно, коли говорять, що я раптом відкрив в собі здібності. Я просто працював."

Дж. Леннон

"Не робіть висновок про здібності за легкістю засвоєння. Успішніше і далі йде той, хто в муках перемагає себе і труднощі. Любов до пізнання — ось головне мірило."

Антуан де Сент-Екзюпері

"Коли в мене нарешті були всі відповіді, змінилося запитання."

Пауло Коельо

"Знаєте, як буває з порадами? Вони вас влаштовують лише у тому випадку, якщо збігаються з вашими власними намірами."

Джон Стейнбек

"Немає злих людей у цьому світі — є лише ті, які страждають."

Ліз Бурбо

"Знання лише тоді знання, коли воно набуте завдяки мисленню, а не пам'яті."

Лев Толстой

"Будь-який стрес починається з однієї негативної думки. Одна думка прослизне непоміченою, а за нею приходить все більше і більше подібних думок, поки не настане стрес. Стрес є результатом, але причина його негативне мислення, що почалося з однієї-єдиної негативної думки. Проте неважливо, що саме ви вже встигли таким чином привернути до себе,  ви можете змінити це... однією-єдиною позитивною думкою. Вона потягне за собою інші."

Ронда Берн про здоров'я

(книга "Секрет")

"Життя це пряна, сліпуча гра, це стрибок з парашутом, це ризик, ти падаєш, але знову встаєш на ноги, це те, що називається «вилізти зі шкіри», це туга і відчай, якщо не вдається зробити намічене."

Паоло Коельо

"Подорожі привчають до толерантності."

Бенджамін Дізраелі

"Найкращий прояв любові батька до дітей — його любов до матері..."

Януш Леон Вишневський
("
Навіщо потрібні чоловіки?")

"Вірте в себе! Вірте в свої здібності! Без скромної, але розумної впевненості у своїх силах, ви не зможете бути успішним чи щасливим."

Норман Вінсент Піл

"Стань кращим і сам зрозумій, хто ти, перш ніж зустрінеш нову людину і будеш сподівається що вона зрозуміє тебе."

Лев Толстой

"Якщо ви не здаєтеся, це має значення."

Стівен Хокінг

"Не женіться за примарним за майном, за званнями: це наживається нервами десятиліть, а конфіскується в одну ніч. Живіть з рівною перевагою над життям – не лякайтеся біди і не тужіть по щастю."

О. Солженіцин

"Головне навчити дітей мислити..."

Б. Брехт

"Життя кожної людини це казка, написана пальцями Бога."

Ганс Крістіан Андерсен

"Дві речі захоплюють мене тим більше, чим більше я до них приглядаюсь: зоряне небо над нами і моральний закон всередині нас..."

І. Кант

Будь-яка криза тьмяніє перед величчю зоряного неба й таєною людського буття!
Зі святом Вас, люди!

"Довга дорога починається з першого кроку."

Лао-Дзи

Зробіть цей крок!

І ви не пожалкуєте, бо він є правильним!

"Приносити користь світу — це єдиний спосіб стати щасливим..."

Ганс Крістіан Андерсен

«  Вересень 2018  »