П'ятниця, 21.02.2020, 17:47

Головна Вихід

Етапи становлення і творчого розвитку

2001 рік

Формування основ викладацько-учнівського колективу; вироблення засад функціонування закладу.

2002 рік

Творення філософії життєдіяльності навчального закладу, вироблення символіки (гімн, кодекс ліцеїста, штандарт, емблема), перший випуск газети «Ліцеїст».

2003 рік

Упровадження профільного навчання (педагогічний і правознавчий профілі).

2004 рік

Народження ліцейських традицій: утвердження засад самоврядування, розробка й упровадження Положення про рейтингову систему навчальних та позанавчальних досягнень учнів, проведення першого свята «Ліцей – родина, а я його дитина».

2005 рік

Перші вагомі перемоги у Всеукраїнських предметних олімпіадах, у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Учитель – моє покликання».

2006 рік

Прийняття конституції ліцейської республіки ТЕМП на родинному святі «Віват, Ліцею!».

2007 рік

Вироблення положень для проведення конкурсів-оглядів «Таланти твої, ліцею» та «Кращий клас року»; перша перемога в ІХ  Всеукраїнському турнірі юних істориків (м.Чернівці); перші перемоги в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ); перша перемога в Міжнародному конкурсі «Рекітське сузір’я»; перемога в Міжнародному конкурсі «KRESY 2007».

2008 рік

Перемога в  Х Всеукраїнському конкурсі юних істориків  (м. Артемівськ); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України      (м. Київ); перемога в Міжнародному конкурсі «KRESY 2008».

2009 рік

Перший Фестиваль ліцейських талантів; перемога в  ХІ Всеукраїнському конкурсі юних істориків  (м. Луцьк); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ).

2010 рік

Творчий проект «Весна ліцейських надій»; перемога у  ХІІ Всеукраїнському конкурсі юних істориків (м. Славута); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ); перемога педагогічного колективу ліцею у Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства учнів МАН України (м. Київ); ліцей стає дипломантом Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України» (м. Київ).

2011 рік

Присвоєння ліцеєві почесного звання «Флагман сучасної освіти України; вихід у світ книги «Обласний гуманітарний ліцей: шлях у десять років»; проведення свята «Про ліцей – ювілейно!»; перемоги в ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Житомир) та в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ). Накреслення перспективного плану «Ліцей другого десятиріччя».

2012 рік

Перемоги в XIV Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Кременець) та в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ).

2013 рік

Перемога в XV Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Миколаїв) – I місце в Україні; участь у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ).

2014 рік

Перемоги у XVI Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Рівне), ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ) та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад; 32 перемоги на рівні області та України в академічних, інтелектуальних, творчих, спортивних конкурсах, олімпіадах, змаганняхтворчий проект «Душею і серцем з Ліцеєм!»; презентація проекту «Дерево ліцейського роду».

2015 рік

Перемога на Всеукраїнському екологічному форумі учнівської та студентської молоді «Дотик природи» – ІІІ місце; творчий проект «Допоки світить праведна зоря – шануймо Україну!».

2016 рік

Ювілейний творчий проект «Vivat, Ліцею наш, vivat!»; літературно-мистецький проект «Від творчості наставника – до творчості вихованця»; презентація відеопроекту «Дерево ліцейського роду»;  творчий проєкт «Душею і серцем з Ліцеєм»; випуск 4-ого документального фільму  «Тут народжується майбутнє!»

2017 рік

Перемога у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ); участь у Всеукраїнському конкурсі Юних знавців Біблії (Острозька Академія); перемога на XV Обласному (XVIIІ Всеукраїнському) патріотичному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»; творчий проект «Плекаймо свої таланти!»; презентація відеофільму з документального циклу «Тут народжується майбутнє».

2018 рік

Перемога у XX Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Вінниця) – ІІІ місце; творчий проект «Плекаймо дерево свого роду!».

2019 рік

Перемоги на XVII Обласному (XX Всеукраїнському) патріотичному дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»; участь учнів ліцею у ІХ Всеукраїнській міжвузівській студентській науково-практичній конференції «Освіта в Україні: пошуки і здобутки»; творчий проект «У світі тисячі професій, і серед них одна – моя!..»; свято Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!»; флешмоб «Я люблю тебе, Ліцей!»

«  Лютий 2020  »