Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
П'ятниця, 20.07.2018, 04:49

Головна Етапи становлення і творчого розвиткуРеєстраціяВхід

Етапи становлення і творчого розвитку

2001 рік

Формування основ викладацько-учнівського колективу; вироблення засад функціонування закладу.

2002 рік

Творення філософії життєдіяльності навчального закладу, вироблення символіки (гімн, кодекс ліцеїста, штандарт, емблема), перший випуск газети «Ліцеїст».

2003 рік

Упровадження профільного навчання (педагогічний і правознавчий профілі).

2004 рік

Народження ліцейських традицій: утвердження засад самоврядування, розробка й упровадження Положення про рейтингову систему навчальних та позанавчальних досягнень учнів, проведення першого свята «Ліцей – родина, а я його дитина».

2005 рік

Перші вагомі перемоги у Всеукраїнських предметних олімпіадах, у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт «Учитель – моє покликання».

2006 рік

Прийняття конституції ліцейської республіки ТЕМП на родинному святі «Віват, Ліцею!».

2007 рік

Вироблення положень для проведення конкурсів-оглядів «Таланти твої, ліцею» та «Кращий клас року»; перша перемога в ІХ  Всеукраїнському турнірі юних істориків (м.Чернівці); перші перемоги в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ); перша перемога в Міжнародному конкурсі «Рекітське сузір’я»; перемога в Міжнародному конкурсі «KRESY 2007».

2008 рік

Перемога в  Х Всеукраїнському конкурсі юних істориків  (м. Артемівськ); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України      (м. Київ); перемога в Міжнародному конкурсі «KRESY 2008».

2009 рік

Перший Фестиваль ліцейських талантів; перемога в  ХІ Всеукраїнському конкурсі юних істориків  (м. Луцьк); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ).

2010 рік

Творчий проект «Весна ліцейських надій»; перемога у  ХІІ Всеукраїнському конкурсі юних істориків (м. Славута); перемога в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ); перемога педагогічного колективу ліцею у Всеукраїнському відкритому конкурсі на кращу модель наукового товариства учнів МАН України (м. Київ); ліцей стає дипломантом Всеукраїнської виставки «Інноватика в освіті України» (м. Київ).

2011 рік

Присвоєння ліцеєві почесного звання «Флагман сучасної освіти України; вихід у світ книги «Обласний гуманітарний ліцей: шлях у десять років»; проведення свята «Про ліцей – ювілейно!»; перемоги в ХІІІ Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Житомир) та в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ). Накреслення перспективного плану «Ліцей другого десятиріччя».

2012 рік

Перемоги в XIV Всеукраїнському турнірі юних істориків (м. Кременець) та в ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Київ).

«  Липень 2018  »