Вітаємо Вас, Гість
Головна Ювілеї Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

СВЯТО ПОВНОЛІТТЯ «ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, ЛІЦЕЮ!»

25 жовтня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося Свято Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!».

Із великим творчим натхненням готувалися учні ліцею та їх наставники до цієї події, яка яскраво і масштабно розкрила різні аспекти ліцейського життя, історію закладу і його і творчі здобутки за 18 років.

Активну участь у підготовці свята та в його проведенні взяли батьки учнів. За їхньої ініціативи замовлено ювілейні значки для ліцеїстів і знято флешмоб «Я люблю тебе, Ліцей», у якому було задіяно майже весь учнівський склад.

Ініціативу в підготовці до свята виявили випускники ліцею. Вітальне відеоінтерв’ю з нагоди Повноліття закладу надіслали Олександр Бондар, випускник 2004 року, та Едуард Якобенчук, випускник 2008 року. Музичні номери учасникам святкової програми подарували Анастасія Вітковська (пісня «Мій ліцей – душа Поділля…»), випускниця 2017 року, та Яни Паламарчук (пісня «Родина»), випускниця 2019 року.

Відкриваючи свято, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н. Савчук тепло привітав Ліцей із його Повноліттям і наголосив на тому, що вихованці навчального закладу гідно поповнюють ряди молодої, талановитої еліти України.

Про силу ліцейської дружби, неперервність зв’язків між різними поколіннями випускників та нинішніх учнів ліцею, про багату і яскраву історію ліцею, кожна сторінка якої творилася не одним поколінням ліцеїстів, їхніх батьків і, безумовно, педагогічним колективом, щиро говорила у своєму вітальному слові Л.В. Хілінська, директор Обласного гуманітарному ліцею.

Програма свята була насичена й оригінальна. Усі присутні мали змогу заново перегорнути найцікавіші сторінки ліцейської епопеї, переглянувши відеоінтерв’ю «Ліцей – це…» з першого фільму «Тут народжується майбутнє», відеорепортаж із 15-річного ювілею «Віват, Ліцею наш, віват!», відеозапис флешмобу «Я люблю тебе, Ліцею!».

Відеозапис «Ліцей – це…» органічно переплівся з інтерв’ю наживо, яке взяли в залі ведучі програми, Алла Огороднік і Віталій Ткач, у перших класних керівників перших ліцейських класів Г.П. Дяченко і Л.В Хорошун, першого вихователя О.М.Гулько, перших ліцеїстів, нині працівників коледжу – Ю.П Білик, І.Ю. Слободянюк, Н.А. Сторчак.

Зміст сюжетної лінії склали основні віхи програми свята Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!» втілена у формі розкриття основних віх 18-річного літопису ліцею. Неповторний хіт «Вальс ліцеїста» прозвучав у виконанні учнів 11-х класів – Ангеліни Воробйової, Олени Кулини і Дарії Веліщук. Студія вокально-хорового співу «Сузір’я» (керівник – О.П. Рудкевич) артистично виконала попурі на теми насиченого ліцейського життя. Приємні враження присутнім подарував легкий, плавний та граційний «Віденський вальс» у виконанні одинадцятикласника Влада Грисюка та його партнерки з бальних танців Юлії Півторикопної. Енергійний і виразний латиноамериканський формейшн з майстерним виконанням кожного руху творчо продемонстрували Вікторія Ходаніцька і група «Денс-стиль».

Заключним акордом свята стала пісня «Тобі, Україно, тобі…» у виконанні ліцейської студії «Сузір’я»: Дмитра Кухара, Віталія Ткача, Ангеліни Воробйової, Костянтина Берези, Олени Кулини, Владислава Сотнійчука, Богдана Копача, Андрія Мукомела, Максима Павлишина, Дарини Веліщук, Тетяни Кривенької, Катерини Полуян, Анни Трибунської, Марини Фасти, Марії Важеніної, Віолетти Вовк, Ірини Німачук, Артема Котлярова, Вероніки Ремпович, Світлани Семенової, Марії Фурман.

Несподіванкою для учасників і гостей святкової програми став солодкий сюрприз від педагогічного колективу ліцею – іменинний торт, прикрашений розписом барвистих квітів і яскравим адресом – «Вітаємо Ліцей із Повноліттям!»

Неперевершеними ведучими стали Віталій Ткач, учень 11-А класу, та Алла Огороднік, учениця 10-А класу.

Програма Свята Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!» була підготовлена виконана на високому професійному рівні і сприймалася як творчий звіт про багаторічну сумлінну працю педагогічного колективу ліцею-інтернату, про його вагомий внесок у реалізацію Державної цільової програми роботи з обдарованими дітьми.

Яскравою згадкою про незабутню зустріч у родинному ліцейському колі залишаться для всіх присутніх на заході пам’ятні світлини: тут пліч-о-пліч стоять сьогоднішні учні та випускники ліцею, адміністрація коледжу, викладачі-наставники і батьки ліцеїстів – усі, хто душею і серцем із Ліцеєм.

VIVAT, ЛІЦЕЮ НАШ, VIVAT!

Сьогодні іменини нашого ліцею. П'ятнадцята ліцейська осінь, п'ятнадцятий день народження! І ми надзвичайно раді всім присутнім і безмежно вдячні за те, що Вам відкласти свої важливі і найважливіші справи й бути в нашому родинному колі!

15 років для Всесвіту – одна лише мить, проте наш ліцей за цю мить написав свою історію, пройшов шлях духовного зростання, вироблення власних традицій, формування власного авторитету і нашими спільними зусиллями ствердив себе в освітньому просторі області й усієї України як профільний загальноосвітній навчальний заклад для обдарованих дітей Вінниччини.

Сьогоднішнє день – це прекрасна можливість привітати всіх друзів ліцею (а їх у нас багато!) і висловити щиру подяку всім, хто вірив і вірить у наш ліцей, хто завжди підтримував і підтримує його, хто бажав нам успіху, хто привів до нас навчання своїх дітей, із ким ми тісно співпрацюємо, усім, − хто сьогодні разом з нами!

Першу сторінку історії нашого закладу написали засновники ліцею – Вінницька обласна рада, Департамент освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації. Ми щиро дякуємо за довіру, дякуємо за турботу й підтримку ліцею, за високу оцінку результатів нашої роботи і бачення її перспектив в освітньому просторі міста, області, усієї країни!

Сьогодні, з огляду на півтора десятиріччя, слова глибокої шани я хочу висловити тим людям, які відійшли у вічність. Перспективність відкриття ліцею на базі нашого навчального закладу передбачив М.Х.Комісарчук, перший директор на той час педагогічного училища. Його серце переповнювала любов до молоді, а роботу з обдарованими дітьми він вважав державною справою. І сьогодні ми маємо той спрогнозований результат, який був передбачений у 2001 році.

Щоразу, коли звучить музика ліцейського гімну, слова вдячності ми адресуємо його автору − М.Є.Базюку, викладачу музики. Тільки, на превеликий жаль, учитель вигорає, віддаючи всього себе роботі. Може, саме тому Миколи Христофоровича і Михайла Євгеновича сьогодні немає серед нас. Вічна їм памʼять!

Але є продовжувачі їх творчого життя, послідовники їх гарних справ – це творчий колектив нашого коледжу, очолюваний П.Н.Савчуком, який твердо переконаний, що обдаровані діти – це золотий фонд народу, нації, держави, який сприяє розвитку творчих обдарувань нашої молоді і націлює педагогічний колектив коледжу на активне виконання програми «Обдарована діти – гордість нації».

Сьогодні повертаючись подумки до наших витоків, я дякую всім, хто писав перші сторінки історії ліцею: Г.П.Дяченко, як автору слів нашого ліцейського гімну; Т.М.Лебединській, яка оформила першу алфавітну книгу ліцею; В.М.Хомчаку, на той час завідувачу інформаційним центром коледжу, який зробив вагомий внесок у виготовлення друкованої продукції ліцею. Із великим теплом і любов’ю я згадую наших перших ліцеїстів, які були нам і учнями, і друзями, і однодумцями.

Висловлюю слова великої шани всім, хто на різних етапах становлення ліцею працював на його розбудову: першим класним керівникам, всім вихователям ліцею, чия педагогічна дорога в коледж пролягла через ліцей; усім викладачам; слова великої подяки усім ліцеїстам за десятки перемог у Всеукраїнських предметних олімпіадах, історичному турнірі, за сотні написаних науково-дослідницьких робіт, серед яких значна кількість переможних; за десятки втілених у життя творчих проектів; за радість спілкування, радість творчої співпраці з усіма освітянами району, міста, області; слова особливої подяки Вінницькому територіальному відділенню МАН України, на теренах якого наші діти здобувають безцінний досвід науково-пошукової роботи, ведення наукової полеміки.

Своє 15-річчя наш ліцей зустрічає вагомими академічними, науковими, творчими досягненнями. Це є результат роботи всього педагогічно-учнівського колективу, батьківської громади, випускників ліцею, працівників кухні, технічного персоналу. І тут не було і немає байдужих. Я впевнена, що ліцей не мав би таких результатів, якби не згуртованість і копіткі старання наших творчих класних керівників і талановитих вихователів, креативних керівників творчих студій, викладачів інформаційних технологій, діловода ліцею − Оксани Анатоліївни, усіх працівників.

Дорогі мої колеги! Я бажаю Вам здоров’я, творчого натхнення, незгасної віри, відчуття щастя від результатів своєї праці! І нехай те добре, мудре, здорове, міцне, що сіємо ми щодня, проростає в душах наших учнів!

Упродовж 15-ти років ці роки пліч-о-пліч із педагогами йшли батьки наших ліцеїстів, саме вони підтримували нас своєю вірою, великодушністю, розумінням. Шановні батьки! Ми вдячні Вам за співпрацю, матеріальну підтримку і за довіру нам своїх дітей!

Наш ліцей по праву пишається своїми випускниками. За 15 років їх – 733. Сьогодні вони навчаються у ВНЗ України та за кордоном, працюють у різних сферах суспільного життя. Доля кожного випускника ліцею нам цікава. Ми радіємо їхнім успіхам, досягненням, перемогам, нам болять їхні тимчасові невдачі. І дуже приємно, що сьогодні багато наших випускників долучилося до ювілейного свята ліцею, що неповторне чуття дружної ліцейської родини не згасає. Ваша присутність, ваша участь, дорогі наші випускники, є переконливим свідченням того, наскільки значимим, рідним і незабутнім є для вас ліцей.

І звичайно, я хочу звернутися до тих, без кого наше сьогоднішнє свято не мало б шансів на проведення, − до наших ліцеїстів! Дорогі діти, ви є ровесниками ліцею! Ми радіємо вашим успіхам, перемогам, досягненням у навчанні, творчості, спорті! Нехай ліцей стане для вас школою життєвого гартування й успіху! Сподіваємося, що гості нашого свята сьогодні саме завдяки вам відчують багатогранність, ритм і темп ліцейського життя.

Літопис будь-якого навчального закладу, що має багаторічний досвід роботи, – це великі томи, а в книзі історії нашого ліцею заповнені лише перші сторінки… Я щиро вдячна долі за довіру ліцею і відчуваю відповідальність і значимість тої роботи, яка покладена на мене і педагогічний колектив ліцею. Усі ми віримо: яких би реформувань не зазнала освіта України, наш ліцей буде прокладати свій шлях у майбутнє для талановитих дітей нашої Вінниччини; і ліцейський літопис будуть продовжувати все нові і нові покоління ліцеїстів!

Тож нехай Господь Бог благословляє нас на добрі справи, нові досягнення і звершення!

         Душею  і серцем з  Ліцеєм

 

      31 січня 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося родинне свято – творчий проект «Душею і серцем з Ліцеєм».

      Особливість цьогорічного свята в тому, що воно – ювілейне, адже було започатковано у 2004 році. Ось уже 10 років поспіль ліцей гостинно зустрічає в теплому родинному колі випускників різних років.

      Автором ідеї нового проекту з нагоди 10-ої річниці Родинного свята, головною метою якого було обєднати різні покоління випускників і сьогоднішніх ліцеїстів у дружну, згуртовану родину, є заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В.Хілінська.

      Реалізувати задумане вдалося завдяки старанням творчих викладачів, талановитих учнів ліцею та ініціативних випускників. До складу творчої групи увійшли класні керівники А.П.Ковальська, Л.М.Слободянюк, Н.А.Косюк, Г.Ф.Королюк; вихователі Т.В.Столяр, І.В.Мочарна, С.Д.Середюк, Н.Г.Григорчук; керівники творчих студій А.В.Шинельова, В.М.Крупський,  Т.В.Докійчук, С.В.Зеленюк. Режисер-постановник святкового дійства – А.В.Шинельова.

      Творчий проект, сюжет якого втілений у формі генеральної репетиції до традиційного родинного свята, по-новому висвітлив дух ліцейського креативу, показавши, як звичайні учні легко перевтілюються в образи прискіпливих режисерів (М.Кирилюк, М.Фурман), неповторних ведучих (А.Білоус, В.Булейко, С.Безязична, А.Блонський), артистичних виконавців попурі на теми насиченого ліцейського життя (ліцейська студія «Сузіря» у складі В.Стах, Л.Ткачук, Р.Філіпова, В.Доровського,   І.Муковоза, В.Булейко, Ю.Дікун, М.Фурман, А.Фурман, А.Бойко, О.Цицюрської, О.Криштоф, С.Безязичної,      А.Білоус). Розмаїттям номерів вразив творчий гурт «Імпульс», представивши увазі глядачів емоційне танго (Д.Довідна і В.Доровський, А.Предан та І.Муковоз,        А.Панасюк та О.Войцицький), спортивний танець         (А.Заболотчук, А.Панасюк, В.Стах, О.Михайлова), запальний «Сільський рок-н-рол» (Ю.Покровська, М.Слободянюк, Л.Ткачук, Р.Філіпов, В.Мартишев, А.Міняйло, В.Міняйло).

     Бурхливими оплесками глядацька зала зустріла М.Сурму та Р.Філіпова (постановка пісні «Коли заграє марімба…»), тріо в складі А.Білоус, А.Мороз та А.Мельник (сучасна версія «Пісеньки Вінні Пуха»), О.Ляхновича – неперевершену людину-оркестр.

      Серця випускників ліцею різних років зігріли незабутні мелодії ліцейських шлягерів – «Вальс ліцеїста» (М.Сурма та І.Муковоз) і «Провінційне містечко» (Л.Ткачук,           С.Безязична, А.Фурман).

      Справжнім сюрпризом для всіх присутніх стали художні номери, підготовлені випускниками ліцею 2013 року, нині студентами гуманітарного відділення коледжу: В. Закшевським (пісня «Друзі мої…»); Б.Гаманюк, Є.Гамлявою та їхніми однокурсницями – В.Блажко, В.Коваль, А.Христофоровою, Ю.Кислицею (танець «Чорно-біле»).

      Подарунки ліцею з нагоди 10-річчя Родинного свята підготували випускники різних років – Ю.Гарник (пісня «Show Must Go On») та О.Перевертаний (пісня «Старі фотографії»).

      Справжнім місточком дружби між ліцейськими поколіннями став спільний номер Е.Якобенчука (випускник 2008 року) та Ю.Дікун (учениця 11-А класу) – чудова пісня про кохання на фоні фортепіанної музики.

      Різні аспекти ліцейського життя, його історію у фото- та відеодокументах було представлено в мультимедійних презентаціях, авторами яких є талановиті педагоги-вихователі Н.Г.Григорчук, С.Д.Середюк, І.В.Мочарна, Т.В.Столяр. Випускники ліцею мали можливість відновити в памяті найяскравіші сторінки зі своїх учнівських буднів, переглянувши відеопроекти «Ранок у гуртожитку, або Як ліцеїсти на зарядку ходили», «Ліцейський рай», «Спи-салон, або Вранішні пригоди Вітька Сизоненка».

      Про те, як гартується колективістський дух сьогоднішніх ліцеїстів, розповів новий відеофільм «Разом до перемоги», створений учнями 10-Б класу.

      Відтворити незабутні миті щорічного творчого конкурсу «Таланти твої, Ліцею» допоміг фотовернісаж «Ліцейський Х-фактор».

         Новою сторінкою в літописі ліцею став проект «Дерево ліцейського роду», у якому простежуються сімейні звязки між вихованцями навчального закладу від його витоків до сьогодення (2001-2014 роки).

      Про силу ліцейської дружби, неперервність звязків між різними поколіннями випускників та учнів ліцею, особливу атмосферу творчості й натхненного пошуку, які панують тут, говорили у своєму вітальному слові до учасників заходу директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н.Савчук, заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею  Л.В.Хілінська, президент Асоціації випускників ліцею   О.В.Іщук та колишні вихованці ліцею Е.Якобенчук, Ю.Гарник, В.Закшевський, О.Перевертаний.

     Надзвичайно насичена програма ювілейного свята вкотре засвідчила, що в ліцеї навчаються креативні, неординарні, оптимістичні, життєрадісні діти з різних районів Вінниччини. Саме тому сюди, в атмосферу родинного затишку, до провінційного містечка Бара з великим бажанням щорічно линуть випускники, які широко представляють географічну карту не лише України, а й світу.

      Нестримна мрія повернутися до незабутнього Берега Юності зібрала в єдине родинне коло випускників ліцею, допомогла їм зустрітися з педагогами-наставниками, познайомитися з новим поколінням ліцеїстів. Справжнім апофеозом ліцейської дружби стала «Легенда про Синього Птаха», оригінально й майстерно втілена у слові та на полотні учнями 11-А класу – Ю.Гавриленко, С.Дмитрик, Ю.Дікун, К.Струговою, С.Безязичною, Н.Поліщук, В.Грамінською, І.Павлюк.

      Останнім акордом феєричного дійства стала авторська пісня Е.Якобенчука (колишнього екс-міністра культури ліцейської республіки ТЕМП, нині магістранта Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука) «Мій ліцей – душа Поділля і моя сімя…», яку дружно підхопили всі учасники і гості свята.

      Яскравою згадкою про незабутню зустріч у родинному ліцейському колі стануть для всіх присутніх на заході памятні світлини: тут пліч-о-пліч стоять сьогоднішні учні та випускники ліцею, адміністрація коледжу, викладачі-наставники і батьки ліцеїстів – усі, хто душею і серцем з Ліцеєм.

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2021-2015