Вітаємо Вас, Гість
Головна Конкурс творчих робіт Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

До уваги абітурієнтів Обласного гуманітарного  ліцею-інтернату

при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського!

 

Методичні рекомендації щодо написання конкурсної творчої роботи

за темою «Рід мій славен гарними людьми»

у 2020/2021 навчальному році

 

Конкурс творчих робіт учнів базових шкіл Вінницької області проводиться в три етапи: І – написання змісту роботи – із 15 січня 2020 року по 5 березня 2020 року; ІІ – перевірка і рецензування творів – із 6 березня 2020 року по 13 березня 2020 року; ІІІ – публічний захист – 20 березня 2020 року.

На конкурс подається творча робота, у якій автор у художньому або  публіцистичному стилі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, лексико-граматичні, стилістичні, навички відповідно до ситуації мовлення (уміння будувати речення різної структури, правильно розставляти в них розділові знаки; логічно розгортати зміст; добирати відповідні лексичні одиниці, демонструючи при  цьому багатство свого словникового запасу і розуміння ознак обраного стилю мовлення, тощо).

У цілому конкурсна робота являє собою розгорнуте монологічне висловлення, написане на тему «Рід мій славен гарними людьми» з урахуванням загальних вимог щодо структури тексту-роздуму. Обов’язковими компонентами творчої роботи є вступ, основна частина, висновок.

Обсяг монологічного висловлення повинен становити від 4-х до 6-ти аркушів формату А4 друкованого на одній сторінці тексту з дотриманням таких технічних вимог: шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; поля – ліве, праве, верхнє, нижнє – 20 мм; абзацний відступ – 1,25. Залежно від змісту роботи і бажання автора може бути дібрано до тексту власний заголовок, котрий розташовується по центру сторінки і виділяється напівжирним шрифтом.

У вступі (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркушу формату А4) доцільно визначитися  з думкою про важливість збереження родовідної пам’яті  і єдності поколінь, передачі нащадкам важливої інформації про своїх предків. За бажанням, можна використовувати вислови відомих людей, але в такому разі потрібно вказати автора цитати і правильно оформити її.

В основній частині (її обсяг становить орієнтовно 3-5 сторінок друкованого тексту залежно від загальної кількості сторінок у творчій роботі) можна, наприклад, розкрити інформацію про свій родовід, а потім детально описати найяскравіших представників роду (розказати про їхню професію, вказати на яскравість характеру, особистісні риси – моральні, духовні, етичні, професійні тощо), які, можливо, по-особливому вплинули на наступні покоління нащадків, на самого автора роботи або на долі земляків. Конкурсант має право вибрати й інший шлях розгортання думки, але не повинен відійти від загальної теми монологічного висловлення.

Конкурсна робота закінчується висновком (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркушу формату А4), у якому автор підсумовує, узагальнює викладену інформацію, можливо, навіть робить для себе несподіване відкриття в плані проведеного дослідження родовідної пам’яті.

Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеоматеріали, документи із сімейного архіву, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій  тощо.

Виконана творча робота у визначені строки подається на розгляд конкурсної комісії, котра перевіряє і рецензує її зміст і техніку виконання.

На заключному етапі конкурсу (публічний захист) абітурієнт представляє своє монологічне висловлення, доповнюючи, за бажанням, презентаційними матеріалами.

 

КОНТАКТНІ ДАНІ ЛІЦЕЮ:

номери телефонів: (04341) 2-11-72,

електронна пошта: bar_bpu_licej@ukr.net

сайт: bar-liceum.at.ua

 

Увага! Творчий конкурс!

Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

при Барському  гуманітарно-педагогічному коледжі  імені Михайла Грушевського

оголошують конкурс творчих робіт за темою: «Мій шлях у професію»

для учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості.

Провідним напрямком діяльності Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді. Одним із шляхів вирішення проблеми є проведення конкурсу творчих робіт на тему: «Мій шлях у професію»,який організовується за сприянням Департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на базі Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

1.2. У конкурсі  беруть  участь учні дев’ятого класу загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

1.3. На конкурс подається творча робота, у якій автор у художньому або  публіцистичному стилі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, а також лексико-граматичні, стилістичні навички відповідно до ситуацій мовлення.

1.4. Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеодокументи, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій  тощо.

2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється конкурсна комісія до складу якої входять  викладачі профілюючих дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

2.2. Конкурсна комісія розглядає представлені на конкурс  творчі роботи і рецензує їх. На підставі рецензій визначає претендентів на участь у другому етапі конкурсу і запрошує їх для захисту робіт  в Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться у два етапи:

- перший (написання творчих робіт) – із 14 січня 2019 року по 11 березня 2019 року; із 12 березня по 15 березня роботи проходять рецензування, за результатами якого визначаються учасники  другого  етапу конкурсу;

- другий (захист  робіт переможцями першого етапу конкурсу) – 22 березня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей  при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Роботи приймаються до 11 березня 2019 р.

3.2. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами державного стандарту, надруковані через півтора інтервали (шрифт 14 до 29-ти  рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.3. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.4. Захист роботи проводиться у відкритій  формі:

– самопрезентація: розповідь про себе, коло особистих інтересів; про малу батьківщину, професійне самовизначення);

– усне публічне мовлення; захист творчої роботи з використанням авторської відеопрезентації;

– співбесіда з членами комісії.

3.5. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом  Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3.6. Учні-переможці творчого конкурсу «Мій шлях у професію» рекомендуються на зарахування в Ліцей без проходження конкурсних випробувань згідно Правилами прийому до Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського на 2019-2020 н.р.

Анкета учасника конкурсу творчих робіт «Мій шлях у професію»

Прізвище, ім’я, по батькові___________________________________________________

Домашня адреса___________________________________________________________

Контактний телефон________________________________________________________

Школа__________________________________________________________________

Інформація про участь в олімпіадах, конкурсах, турнірах______________________________

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2021-2015