Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

Увага! Творчий конкурс!

Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

при Барському  гуманітарно-педагогічному коледжі  імені Михайла Грушевського

оголошує конкурс творчих робіт за темою:

«Я маленька гілочка на великому дереві свого роду...»

для учнів базових загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Обласна цільова програма  роботи з обдарованою  молоддю на 2013-2017 роки визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості.

Провідним напрямком діяльності Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді. Одним із шляхів вирішення проблеми є проведення конкурсу творчих робіт на тему: «Я маленька гілочка на великому дереві свого роду …», який організовується за сприянням Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на базі Обласного гуманітарного ліцею-інтернату при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

1.2. У конкурсі можуть брати участь учні дев’ятого класу загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

1.3. На конкурс подається творча робота, у якій автор у художній, образній формі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, а також лексико-граматичні, стилістичні навички відповідно до ситуації мовлення.

1.4. Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеодокументи, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій тощо.

2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять викладачі профілюючих дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

2.2. Конкурсна комісія розглядає представлені творчі роботи та рецензує їх. На підставі рецензій комісія визначає претендентів на участь у другому турі конкурсу і запрошує їх для захисту робіт в Обласний гуманітарний ліцей-інтернат при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться у два етапи:

- перший (написання творчих робіт) – з 5 січня 2018 року по 5 березня 2018 року; із 5 березня по 12 березня роботи проходять рецензування, за результатами якого визначаються учасники  другого  етапу конкурсу;

- другий (захист  робіт переможцями першого туру конкурсу) – 23 березня 2018  року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Роботи приймаються до 5 березня 2018 р.

3.2. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами Державного стандарту, надруковані через півтора інтервала (шрифт 14 до 29 рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.3. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.4. Захист роботи проводиться у відкритій  формі:

самопрезентація: розповідь про себе, про малу батьківщину; професійне самовизначення;

усне публічне мовлення: захист творчої роботи з використанням авторської відео презентації.

3.5. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом  Обласного гуманітарного ліцею-інтернату при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3.6. Учні-переможці творчого конкурсу «Я маленька гілочка на великому дереві свого роду…» рекомендуються на зарахування в ліцей-інтернат без проходження конкурсних випробувань згідно Правилами  прийому  до Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського на 2018-2019 н.р.

Анкета учасника конкурсу творчих робіт

«Я маленька гілочка на великому дереві свого роду …»

Прізвище, ім’я, по батькові___________________________________________________

Домашня адреса___________________________________________________________