Увага! Творчий конкурс!

Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

при Барському  гуманітарно-педагогічному коледжі  імені Михайла Грушевського

оголошує конкурс творчих робіт за темою:

«В мого роду - сто доріг, сто століть у мого роду...»

для учнів базових загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Обласна цільова програма  роботи з обдарованою  молоддю на 2013-2017 роки визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості.

Провідним напрямком діяльності Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді. Одним із шляхів вирішення проблеми є проведення конкурсу творчих робіт на тему: «В мого роду − сто доріг, сто століть у мого роду...», який організовується за сприянням Департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на базі Обласного гуманітарного ліцею-інтернату при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

1.2. У конкурсі можуть брати участь учні дев’ятого класу загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

1.3. На конкурс подається творча робота, у якій автор у художній, образній формі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, а також лексико-граматичні, стилістичні навички відповідно до ситуацій мовлення.

1.4. Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеодокументи,  презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій, тощо.

2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється конкурсна комісія, до складу якої входять викладачі профілюючих дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

2.2. Конкурсна комісія розглядає представлені творчі роботи та рецензує їх. На підставі рецензій комісія   визначає претендентів   на  участь у другому турі конкурсу і запрошує їх для захисту робіт в Обласний гуманітарний  ліцей-інтернат для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться в два етапи:

- перший (написання творчих робіт) – з  3 січня  2017 року по 1 березня 2017 року;

- другий (захист  робіт переможцями першого туру конкурсу) – 17 березня 2017 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Роботи приймаються до 1  березня 2017 р.

3.2. Протягом першого етапу учні подають  творчі роботи на розгляд Оргкомітету.

3.3. Оргкомітет відбирає кращі творчі роботи і запрошує їх авторів до захисту в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3.4. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами Державного стандарту, надруковані через півтора інтервали (шрифт 14 до 29 рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.5. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.6. Захист роботи проводиться у відкритій  формі:

– самопрезентація: розповідь про себе, про малу батьківщину; професійне самовизначення;

усне публічне мовлення: захист творчої роботи з використанням авторської відеопрезентації.

3.7. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Переможці конкурсу будуть зараховані без проходження конкурсних випробувань у  правознавчий та універсальний (педагогічний) класи (за бажанням конкурсантів) Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарваних дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Анкета учасника конкурсу творчих робіт

«В мого роду − сто доріг, сто століть у мого роду...»

Прізвище, ім’я, по батькові___________________________________________________

Домашня адреса___________________________________________________________