Вітаємо Вас, Гість
Головна Конкурс творчих робіт 2019 Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Увага! Творчий конкурс!

До уваги абітурієнтів Обласного наукового ліцею-інтернату

Комунального закладу вищої освіти  «Барський гуманітарно-педагогічний коледж ім. М. Грушевського»!

 

Методичні рекомендації щодо написання конкурсної творчої роботи за темою

«Дивоцвіт моєї душі»

у 2022 році

Конкурс творчих робіт учнів базових шкіл Вінницької області проводиться в три етапи:

І – написання змісту роботиіз 20 грудня 2021 року по 7 березня 2022 року;

ІІ – перевірка і рецензування творівіз 9 березня 2022 року по 17 березня 2022 року;

ІІІ – публічний захист25 березня 2022 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»

Роботи приймаються до 7 березня 2022 року.

На конкурс подається творча робота, у якій автор у художньому або  публіцистичному стилі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, лексико-граматичні, стилістичні, навички відповідно до ситуації мовлення (уміння будувати речення різної структури, правильно розставляти в них розділові знаки; логічно розгортати зміст; добирати відповідні лексичні одиниці, демонструючи при  цьому багатство свого словникового запасу і розуміння ознак обраного стилю мовлення, тощо).

У цілому конкурсна робота являє собою розгорнуте монологічне висловлення, написане на тему «Дивоцвіт моєї душі» з урахуванням загальних вимог щодо структури тексту-роздуму. Обов’язковими компонентами творчої роботи є вступ, основна частина, висновок.

Обсяг монологічного висловлення повинен становити від 4-х до 6-ти аркушів формату А4 друкованого на одній сторінці тексту з дотриманням таких технічних вимог: шрифт – Times New Roman; кегль – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; поля – ліве, праве, верхнє, нижнє – 20 мм; абзацний відступ – 1,25. Залежно від змісту роботи і бажання автора може бути дібрано до тексту власний заголовок, котрий розташовується по центру сторінки і виділяється напівжирним шрифтом.

У вступі (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркушу формату А4) доцільно визначитися  з думкою про важливість збереження родовідної пам’яті  і єдності поколінь, передачі нащадкам важливої інформації про своїх предків. За бажанням, можна використовувати вислови відомих людей, але в такому разі потрібно вказати автора цитати і правильно оформити її.

В основній частині (її обсяг становить орієнтовно 3-5 сторінок друкованого тексту залежно від загальної кількості сторінок у творчій роботі) можна, наприклад, розкрити інформацію про свій родовід, а потім детально описати найяскравіших представників роду (розказати про їхню професію, вказати на яскравість характеру, особистісні риси – моральні, духовні, етичні, професійні тощо), які, можливо, по-особливому вплинули на наступні покоління нащадків, на самого автора роботи або на долі земляків. Конкурсант має право вибрати й інший шлях розгортання думки, але не повинен відійти від загальної теми монологічного висловлення.

Конкурсна робота закінчується висновком (його обсяг становить орієнтовно пів сторінки аркушу формату А4), у якому автор підсумовує, узагальнює викладену інформацію, можливо, навіть робить для себе несподіване відкриття в плані проведеного дослідження родовідної пам’яті.

Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеоматеріали, документи із сімейного архіву, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій  тощо.

Виконана творча робота у визначені строки подається на розгляд конкурсної комісії, котра перевіряє і рецензує її зміст і техніку виконання.

На заключному етапі конкурсу (публічний захист) абітурієнт представляє своє монологічне висловлення, доповнюючи, за бажанням, презентаційними матеріалами.

КОНТАКТНІ ДАНІ ЛІЦЕЮ:

номери телефонів: (04341) 2-11-72,

електронна пошта: bar_bpu_licej@ukr.net

сайт: bar-liceum.at.ua

Анкета учасника конкурсу творчих робіт «Дивоцвіт моєї душі» 

Прізвище, ім’я по батькові_______________________________________

Домашня адреса:_____________________________________________

Контактний телефон:______________________________________________

Школа:________________________________________________________

Інформація про участь в олімпіадах, конкурсах, турнірах:_____________________

 

П О Л О Ж Е Н Н Я 

про організацію проведення конкурсу творчих учнівських робіт  за темою:

«Дивоцвіт моєї душі»   

для учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості. Провідним напрямком діяльності Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді в межах Вінницької області; підтримка  її мотивованості навчатися в ліцеї-інтернаті та в перспективі – у коледжі; пошук шляхів і засобів розвитку її інтересів, талантів, природних обдарувань та здібностей. Одним із шляхів вирішення проблеми є щорічне проведення на базі Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» конкурсу творчих робіт для  учнів дев’ятих класів загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

1.2. Тема  конкурсної творчої роботи  для учнів базових шкіл Вінницької області  у 2022 році «Дивоцвіт моєї душі».

1.3. На конкурс абітурієнт подає творчу роботу, у якій  у художньому чи публіцистичному стилі розповідає або розмірковує про свої нахили, природні здібності, уподобання, інтереси; виявляє сформовані навики – комунікативні, мовно-мовленнєві (уміння будувати речення різної структури, правильно розставляти в них розділові знаки; логічно розгортати зміст; добирати відповідні лексичні одиниці, демонструючи при  цьому багатство свого словникового запасу і розуміння ознак обраного стилю мовлення, грамотно писати і т.ін.) –  відповідно до ситуації мовлення.

Можливе інтегрування змісту означеної теми творчої роботи з професійною орієнтацією автора (власне розуміння можливостей і шляхів реалізації своїх природних задатків у конкретній професійній сфері).

1.4. Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеодокументи,  презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій  тощо.

                                    2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється предметна комісія з  рецензування творчих робіт,  конкурсна комісія із захисту творчих робіт та приймальна комісія, склад яких затверджується наказом директора КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

2.2. Предметна комісія розглядає представлені на конкурс  творчі роботи і рецензує їх. На підставі рецензій предметна комісія   визначає претендентів   на  участь у другому етапі конкурсу.

2.3. Конкурсна комісія оцінює захист робіт учнями загальноосвітніх шкіл області на другому етапі конкурсу. На підставі оцінювання визначаються переможці конкурсу для вручення сертифікатів про зарахування до 10 класу за обраним профілем навчання за умови подачі документів, визначених Правилами  прийому  до Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на 2022-2023 н.р.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться у три етапи:

- перший (написання творчих робіт) – із  20 грудня  2021 року по  7 березня 2022 року;

- другий (перевірка, рецензування творів ) – із 9 березня 2022 року по 17 березня 2022 року;

- третій (публічний захист  робіт – 25 березня 2022 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Роботи приймаються до 7 березня 2022 р.

 3.2. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами державного стандарту, надруковані через півтора інтервали (шрифт 14 до 29-ти  рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.3. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.4. Захист роботи проводиться у відкритій  формі і має таку структуру:

  • самопрезентація (розповідь про себе і своє професійне самовизначення);
  • публічний захист (абітурієнт представляє своє монологічне висловлення на тему «Дивоцвіт моєї душі», ілюструючи його презентаційними матеріалами);
  • співбесіда з членами комісії.

 3.5. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом  Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

3.6. Учні-переможці творчого конкурсу «Дивоцвіт моєї душі»,  рекомендуються на зарахування в Ліцей  без проходження конкурсних випробувань згідно з Правилами  прийому  до Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»   на 2022-2023 н.р.

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2022-2015