Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

Увага! Творчий конкурс!

Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей

при Барському  гуманітарно-педагогічному коледжі  імені Михайла Грушевського

оголошують конкурс творчих робіт за темою: «Мій шлях у професію»

для учнів загальноосвітніх шкіл Вінницької області

1. Загальні положення

1.1. Державна національна програма «Освіта. Україна ХXІ ст.», Обласна цільова програма роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, визначають головною метою української системи освіти створення умов для розвитку і саморозвитку кожної особистості.

Провідним напрямком діяльності Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського є створення цілісної системи роботи щодо виявлення, підтримки, розвитку і стимулювання талановитої молоді. Одним із шляхів вирішення проблеми є проведення конкурсу творчих робіт на тему: «Мій шлях у професію», який організовується за сприянням Департаменту  освіти і науки Вінницької облдержадміністрації на базі Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

1.2. У конкурсі  беруть  участь учні дев’ятого класу загальноосвітніх шкіл Вінницької області.

1.3. На конкурс подається творча робота, у якій автор у художньому або  публіцистичному стилі розкриває власне розуміння означеної проблеми;  виявляє вміння використовувати необхідні комунікативні, а також лексико-граматичні, стилістичні навички відповідно до ситуацій мовлення.

1.4. Конкурсант має право використати в якості додатків до роботи фото- і відеодокументи, презентаційні проспекти, добірки власних творчих робіт, публікацій  тощо.

2. Організація конкурсу

2.1. Для організації та проведення конкурсу створюється конкурсна комісія до складу якої входять  викладачі профілюючих дисциплін Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

2.2. Конкурсна комісія розглядає представлені на конкурс  творчі роботи і рецензує їх. На підставі рецензій визначає претендентів на участь у другому етапі конкурсу і запрошує їх для захисту робіт  в Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3. Порядок представлення та розгляду творчих робіт

3.1. Конкурс проводиться у два етапи:

- перший (написання творчих робіт)із 14 січня 2019 року по 11 березня 2019 року; із 12 березня по 15 березня роботи проходять рецензування, за результатами якого визначаються учасники  другого  етапу конкурсу;

- другий (захист  робіт переможцями першого етапу конкурсу)22 березня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей  при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

Роботи приймаються до 11 березня 2019 р.

3.2. На конкурс подаються оригінали творчих робіт, оформлені згідно з вимогами державного стандарту, надруковані через півтора інтервали (шрифт 14 до 29-ти  рядків на сторінці), обсяг творчої роботи не повинен перевищувати 6 сторінок.

3.3. До роботи додається анкета учасника конкурсу.

3.4. Захист роботи проводиться у відкритій  формі:

– самопрезентація: розповідь про себе, коло особистих інтересів; про малу батьківщину, професійне самовизначення);

– усне публічне мовлення; захист творчої роботи з використанням авторської відеопрезентації;

– співбесіда з членами комісії.

3.5. Підсумки конкурсу затверджуються відповідним наказом  Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського.

3.6. Учні-переможці творчого конкурсу «Мій шлях у професію» рекомендуються на зарахування в Ліцей без проходження конкурсних випробувань згідно Правилами прийому до Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського на 2019-2020 н.р.

Анкета учасника конкурсу творчих робіт «Мій шлях у професію»

Прізвище, ім’я по батькові_______________________________________

Домашня адреса:_____________________________________________

Контактний телефон:______________________________________________