Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 23.07.2018, 10:09

Головна Ліцей сьогодніРеєстраціяВхід

Ліцей сьогодні

Реалізовуючи Державну програму роботи з обдарованою молоддю, Обласний гуманітарний ліцей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання – педагогічним і правознавчим (відповідно до  специфіки і напрямів  діяльності Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського – педагогічне і гуманітарне відділення).

Інноваційне поєднання старшої профільної школи і вищого навчального закладу створює умови для моделювання компетентноспроможної особистості, підготовленої до вільного входження у відкритий різногалузевий соціальний простір.

Філософія життєтворчості ліцею ставить у центр уваги особистість дитини та її духовну сферу. Своїм першочерговим завданням вважаємо виявлення природних здібностей, інтересів, нахилів учнів, глибоке вивчення їх індивідуальних характеристик відповідно до основних типів обдарованості:  інтелектуальної, академічної,  креативної, художньої, спортивної,  соціальної.

Пріоритетними в ліцеї визначені чотири  сфери розвитку особистості:

·        освітньо-пізнавальну;

·        спортивно-оздоровчу;

·        культурологічну;

·        сферу соціалізації дитини.

Усі визначені сфери розвитку особистості функціонують у тісному взаємозв'язку в межах творчого середовища, яким і є Обласний гуманітарний ліцей.

«  Липень 2018  »