Вітаємо Вас, Guest
Головна Ліцей сьогодні Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  May 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0

Пріоритетні напрямки роботи ліцею-інтернату

Реалізовуючи Державну програму роботи з обдарованою молоддю, Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей здійснює підготовку учнів за двома профілями навчання – універсальним і правовим (відповідно до  специфіки і напрямів  діяльності Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського).

Інноваційне поєднання старшої профільної школи і закладу вищої освіти створює умови для моделювання компетентноспроможної особистості, підготовленої до вільного входження у відкритий різногалузевий соціальний простір.

Філософія життєтворчості ліцею ставить у центр уваги особистість дитини та її духовну сферу. Своїм першочерговим завданням вважаємо виявлення природних здібностей, інтересів, нахилів учнів, глибоке вивчення їх індивідуальних характеристик відповідно до основних типів обдарованості:  інтелектуальної, академічної,  креативної, художньої, спортивної,  соціальної.

Пріоритетні  сфери розвитку особистості в ліцеї-інтернаті:

·        освітньо-пізнавальну;

·        спортивно-оздоровчу;

·        культурологічну;

·        сферу соціалізації дитини.

Усі визначені сфери розвитку особистості функціонують у тісному взаємозв'язку в межах творчого середовища, яким і є Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей при Барському гуманітро-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського .

 

 

 
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2022-2015