Віват, Ліцею!

Майбутнє багатьох талановитих дітей із різних куточків Вінниччини визначається в нашому ліцеї, де панує творчість, жага до знань, віра в Людину.

Історія ліцею – це невтомна праця всіх учасників навчально-виховного процесу – адміністрації коледжу, педагогів ліцею, учнів та їх батьків.

Чуття єдиної родини і свою причетність до подальшого творення ліцейської історії відчуває кожен ліцеїст – і сьогоднішній, і вчорашній.

Серце закладу б’ється в унісон із серцем кожного ліцеїста, а місто Бар наші випускники називають серцем Поділля і містом ліцейської дружби.

Сьогодення ліцею дозволяє стверджувати, що ми вже маємо той результат, який було спроектовано ще в 2001 році: серед наших випускників є перспективні й високогуманні педагоги, правознавці, аналітики, програмісти, журналісти, перекладачі, медики, економісти… Особистісне та професійне становлення вихованців ліцею відбувається успішно. І в цьому педагогічний колектив закладу бачить плоди своєї праці.

А яким стане наш ліцей у майбутньому? Чи зуміємо зберегти чуття єдиної ліцейської родини? Чи зуміємо постійно бути на гребені хвилі й постійно задавати темп? Чи зуміють наші випускники бути конкурентноспроможними і підготовленими до входження у відкритий різногалузевий європейський і світовий простір?

Я вірю у твоє творче начало і яскраве, життєдіяльне продовження, мій дорогий Ліцею! Я вірю у творчих, надійних, професійно компетентних колег-однодумців, у  талановитих і перспективних учнів ліцею, в успішних і самодостатніх його випускників! Я вірю в наступність поколінь!

Нехай і надалі панує в ліцеї атмосфера духовного життя! Нехай працює благодатний розум і світла душа! Нехай перемагає філософія серця і високого духу, а ґрунтовні знання і масштабне світобачення сформують нову національну еліту!

Директор Обласного гуманітарного ліцею

Л.В.Хілінська