Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1 2 3 ... 59 60 »

ГОДИНА ІНФОРМУВАННЯ «ОСОБЛИВОСТІ ПРОЦЕДУРИ ПРОХОДЖЕНННЯ ПРОБНОГО ЗНО-2021»

​​Важливою складовою підготовки до основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання є пробне тестування, яке цьогоріч відбудеться 10 квітня. За даними УЦОЯО у 2021 році для участі у пробному ЗНО зареєструвалося понад 120 тисяч осіб.

8 квітня в Обласному науковому ліцеї-інтернаті було проведено годину інформування «Особливості процедури проходженння пробного ЗНО-2021». 

Під час заходу координатор з питань реєстрації Григорчук Н.Г. довела до відома усіх присутніх інформацію про особливості пробного  ЗНО-2021; повідомила часові рамки та перелік документів, які необхідні для безперешкодного допуску до пункту тестування; наголосила на важливості дотримання протиепідемічних заходів протягом усього періоду оцінювання; ознайомила молодь із процедурою отримання результатів пробного тестування. 

... Читати далі »

Просмотров: 10 | Добавил: natali | Дата: 09.04.2021

ФОТОЧЕЛЕНДЖ «МІЙ ВІЛЬНИЙ ЧАС БЕЗ ЦИФРОВОГО СЕРЕДОВИЩА»

Пандемія коронавірусу, яка сьогодні охопила увесь світ, кардинально змінила життя сучасного людства. Обов’язкове дотримання санітарно-гігієнічних вимог задля збереження свого здоров’я і здоров’я рідних стало важливою умовою життя кожного, а запровадження карантину та дистанційні форми роботи – гострою необхідністю сьогодення.

Докорінно змінилося й життя сучасної молоді. Причому зміни торкнулися усіх сфер: освітньої, соціальної, фізичної, духовної. У період пандемії, коли цифровий простір заполонив майже увесь навчальний час та час відпочинку юнаків та дівчат, надзвичайно важливим виявилося вміння раціонально, цікаво і корисно організувати своє дозвілля без ґаджетів.  

Узявши участь у фоточеленджі «Мій вільний час без цифрового середовища», учні Обласного наукового ліцею продемонстрували, що старшокласники вміють змістовно організувати своє дозвілля поза всесвітньою павутиною без комп’ютерів, планшетів чи телефонів.  ... Читати далі »

Просмотров: 22 | Добавил: natali | Дата: 06.04.2021

ВІДБУЛАСЯ БАТЬКІВСЬКА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ

«ПАРТНЕРСЬКА ВЗАЄМОДІЯ В СИСТЕМІ МІЖСУБ’ЄКТНИХ СТОСУНКІВ

«УЧНІ – ПЕДАГОГИ – БАТЬКИ»

22 березня 2021 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського» відбулася розширена онлайн-конференція з питань партнерської взаємодії в системі міжсуб’єктних стосунків «учні-педагоги-батьки».

До участі в роботі зборів були запрошені: Матохнюк Людмила Олександрівна, завідувач кафедри психології Комунального закладу вищої освіти «Вінницька академія безперервної освіти», доктор психологічних наук, професор, голова Вінницького міського відділення Української асоціації сімейних психологів; адміністрація коледжу та ліцею, класні керівники і вихователі ліцейських класів,  учні та їхні батьки.

Відкриваючи роботу конференції, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені М. Грушевського» Савчук Петро Несторович наголосив на тому, що в складних умовах сьогодення, зумовлених епідеміологічною ситуацією  в Україні та світі, перед усіма  учасниками освітнього процесу постали непрості виклики, які вимагають чіткої, злагодженої та свідомої партнерської взаємодії з боку педагогів, учнів і батьківської спільноти. «Батьки є співавторами процесу навчання і найпершими помічниками для своїх дітей. А в нинішніх умовах, коли весь світ вимушено практикує дистанційне навчання, саме батьки покликані створити своїм дітям комфортні умови для реалізації освітніх завдань,  забезпечити  технічну підтримку і належний контроль  за участю кожної дитини в освітньому процесі. Тільки об’єднавши свої зусилля, зможемо розв’язати спільні проблеми і забезпечити спільний успіх»,– підкреслив Савчук П.Н. ... Читати далі »

Просмотров: 16 | Добавил: natali | Дата: 23.03.2021

ПОЕЗІЯ - ЦЕ СКАРБ УСІХ ВІКІВ, ЦЕ ДІАМАНТ ВЕЛИЧИНОЮ В СЛОВО!

 Із нагоди Всесвітнього дня поезії, яке традиційно відзначається 21 березня, учні Обласного наукового ліцею-інтернату гостинно запрошують усіх поринути у таємничий світ  поетичного слова….

... Читати далі »

Просмотров: 79 | Добавил: natali | Дата: 22.03.2021

ВИХОВНА ГОДИНА, ПРИСВЯЧЕНА ТВОРЧОСТІ КОРОЛЕВИ УКРАЇНСЬКОЇ ПОЕЗІЇ

Я вибрала долю собі сама.

І що зі мною не станеться —

у мене жодних претензій нема

до Долі — моєї обраниці.

 Ліна Костенко

19 березня свій 91-ий день народження святкує геніальна українська письменниця Ліна Костенко. На нинішньому поетичному Олімпі України її називають «нерозгаданим чудом», «совістю нації», «голосом народу», «берегинею української літератури», «царицею поезії в Україні». Кажуть, що  в неї абсолютний слух до «голосу віків», вона прониклива, а ще – наділена пророчим даром, адже сама собі напророкувала нелегку долю. Вірші Ліни Костенко завжди актульні, вони торкаються глибин душі; тож і недивно, що художні тексти поетеси ми розбираємо на цитати – завжди влучні, глибоко афористичні, з філософським підтекстом

15 березня в Обласному науковому ліцеї-інтернаті відбулася виховна година, присвячена творчості Королеви української поезії, під час якої учні 10-11-х класів стали учасниками літературного онлайн-марафону «Ліцей читає Ліну Костенко». Старшокласники ознайомилися з цікавими фактами біографії видатної сучасниці, захоплено читали її поезії, ділилися щирими враженнями від інтелектуальної творчості Берегині українського віршованого слова.  ... Читати далі »

Просмотров: 31 | Добавил: natali | Дата: 16.03.2021

У ЛІЦЕЇ ВІДБУЛИСЯ ШЕВЧЕНКІВСЬКІ ЧИТАННЯ

 

Просмотров: 57 | Добавил: natali | Дата: 09.03.2021

СПЕЦВИПУСК ГАЗЕТИ «ЛІЦЕЇСТ», ПРИСВЯЧЕНИЙ ВЕЛИКОМУ КОБЗАРЕВІ

Тараса Григоровича Шевченка,

завдяки його надзвичайній творчій обдарованості

і глибокій гуманності, можна назвати

поетом світового значення.

І якщо він найсильніше промовляє саме до

душі українця, то проблеми, порушені в його творах,

 становлять інтерес для  всіх народів.

Шарль Стебер

Через роки, через віки промовляє до нас слово великого поета, надихає нас, дає нам силу та мужність і нагадує, що ми українці, що ми були і є народом, а не «племенем».

Творчість Кобзаря дорогоцінною перлиною виблискує у золотій скарбниці світової культури; вона була і є тією могутньою силою, яка утверджує самосвідомість усіх націй і народностей.

З нагоди 207-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка творчий колектив газети «Ліцеїст» у складі учнів Обласного наукового ліцею-інтернату під керівництвом редактора Слободянюк Лариси Михайлівни, керівника творчого об’єднання «Перо ліцеїста», презентує спецвипуск періодичного видання, присвячений Великому Кобзареві. ... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: natali | Дата: 09.03.2021

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2021-2015