П'ятниця, 21.02.2020, 16:35
Вітаю Вас Гість | RSS
 

Головна Вихід
Меню сайту
Статистика

Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Головна » Архів новин
1 2 3 ... 48 49 »

МУЗИЧНІ РИТМИ АМЕРИКИ

Яку роль відіграє музика в нашому житті? Що формує музичні смаки людини? Чи впливає музика на поведінку молоді? Чи покращує пам'ять особистості? Чи сприяє розвитку креативності? Ці та ряд інших питань мали можливість обговорити учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату під час позакласного заходу «Музичні ритми Америки», проведеного 19 лютого викладачем англійської мови Катериною Анатоліївною Павлін за участі волонтера Корпусу миру США Алекса Орти.

За круглим столом ліцеїсти більше дізналися про музичні жанри та відомих американських виконавців, а також познайомилися із музичними смаками та уподобаннями один одного. Усім було цікаво почути думки Алекса Орти про роль музики, так як він має ґрунтовну музичну освіту і володіє кількома музичними інструментами. Для багатьох юнаків та дівчат це був перший досвід спілкування з носієм мови. Завдяки присутності волонтера, вдалося створити автентичне навчальне середовище та неформальну атмосферу для щирого і невимушеного спілкування, у ході якого молодь активно висловлювала свої думки, ділилася емоціями щодо власних музичних смаків англійською мовою. ... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: natali | Дата: Сьогодні

Просмотров: 1 | Добавил: natali | Дата: 18.02.2020

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ В ОБЛАСНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ЛІЦЕЇ:

ДЕНЬ ЧЕТВЕРТИЙ

10 лютого в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулося заключне засідання І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у секціях математики, фізики, економіки, комп’ютерних наук, педагогіки та психології.

Як відомо, науково-пошукова робота учнів ліцею – це один із невід’ємних видів освітньої діяльності. Залучення юнаків та дівчат до зазначеного виду роботи спрямоване на формування в молоді глибоких теоретичних знань про суть науково-дослідницької діяльності; оволодіння методологією наукового пізнання (бачити актуальні наукові проблеми, виявляти суперечності, аналізувати, трансформувати й синтезувати інформацію); виховання самостійності, наполегливості, вміння формувати й обстоювати власну думку.

У процесі захисту наукових розвідок ліцеїсти переконливо й обґрунтовано доповідали про основні результати своєї роботи, а також продемонстрували вміння самостійно ставити і комплексно вирішувати практичні та науково-дослідницькі завдання, застосовувати теоретичні знання на практиці.

Директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату Людмила Валентинівна Хілінська підсумувала результати І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України та подякувала молодим науковцям за продуктивну роботу. Людмила Валентинівна зазначила, що юні дослідники-ліцеїсти показали високий рівень теоретичного та критичного мислення, оволодіння методами й методиками дослідження, вміння організовувати і планувати науково-пошукову роботу. ... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: natali | Дата: 13.02.2020

ВІТАЄМО ЮНАКІВ-ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ЛІЦЕЮ З ПЕРЕМОГОЮ!

11-13 лютого у спортивній залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбулися змагання з волейболу серед юнацьких команд. Турнір проводився з метою підвищення значимості фізичної культури і спорту, як важливої складової у формуванні здорового способу життя; розвитку і популяризації волейболу серед молоді.

У спортивних іграх узяли участь команди І-ІІ курсів гуманітарно-педагогічного коледжу та 10-11-их класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

Турнір пройшов у дружній та бойовій атмосфері. На спортивному майданчику учасники демонстрували гарне володіння технічними прийомами гри у волейбол: контроль м’яча, сильні та влучні удари, складні підбори, жорсткі блоки.  У напруженій боротьбі, несподівано для багатьох вболівальників, почесне ІІ місце серед І курсів виборола команда юнаків 10-Б класу Обласного гуманітарного ліцею-інтернату (Колодій Олег, Паламарчук Владислав, Дудник Олександр та Бондаренко Олексій), а команда 11-А класу (Сотнійчук Владислав, Береза Костянтин, Павлишин Максим, Мукомел Андрій та Морозовський Євген) посіла призове ІІ місце серед ІІ курсів. ... Читати далі »

Просмотров: 8 | Добавил: natali | Дата: 13.02.2020

 КОМАНДА ВОЛЕЙБОЛІСТОК ЛІЦЕЮ ЗАВОЛОДІЛА П’ЄДЕСТАЛОМ ПОШАНИ

4-6 лютого у спортивній залі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського кафедрою викладачів фізичного виховання було організовано й проведено змагання з волейболу серед дівчат. Турнір проводився з метою розвитку і популяризації волейболу серед молоді, а також формування збірної команди коледжу для участі в районних та обласних змаганнях. Участь  спортивних іграх із волейболу взяли й дівочі команди десятих та одинадцятих класів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

Під час змагань між командами проходили напружені видовищні матчі. Ігри видалися захопливими та цікавими. Ліцеїстки вправно демонстрували свою майстерність та не бажали поступатися у жодному розіграші. Протягом змагань наші дівчата продемонстрували непогану технічну та тактичну підготовку, проявили високий рівень командної гри.

Вдача та велика жага до перемоги гравців Обласного гуманітарного ліцею-інтернату принесли волейболісткам 10-А бажаний результат – дівчата у напруженій боротьбі заволоділи п’єдесталом пошани. За підсумками спортивного турніру з волейболу команда 10-А класу (Щурова Крістіна, Вовк Віолетта, Грищук Надія, Фаста Марина, Фросталюк Діана та Огороднік Алла) виборола призове ІІІ місце серед І курсів. ... Читати далі »

Просмотров: 16 | Добавил: natali | Дата: 08.02.2020

СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ В ОБЛАСНОМУ ГУМАНІТАРНОМУ ЛІЦЕЇ:

ДЕНЬ ДРУГИЙ

5 лютого в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у секціях мовознавства, літературознавста, літературної творчості та мистецтвознавства. У секційному засідання взяли учні одинадцятих та десятих класів ліцею, які  представили до уваги всіх присутніх результати своїх наукових напрацювань.

Під час конкурсу-захисту в навчальній аудиторії панувала надихаюча інтелектуальна атмосфера. Юні дослідники відзначилися вмінням чітко формувати власну думку,  давати конструктивні відповіді на поставлені запитання й гідно відстоювати особистісну позицію з обраної теми наукового пошуку.

Більшість тем наукових розвідок викликали неабиякий інтерес в учнівської аудиторії, про що засвідчило жваве обговорення досліджень та велика кількість поставлених запитань.

Тематика доповідей:

Стилістична роль односкладних речень у мові новели М.Коцюбинського «Іntermezzo» (Виконавець: К. Щурова, 10-А клас. Науковий керівник: А.П. Ковальська,  викладач української мови Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Антромонімікон села Матейків Барського району Вінницької області (Виконавець: Д. Кулина, 10-А клас. Науковий керівник: Л.М. Слободянюк,  викладач української мови Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Оказіоналізми в мові поетичних творів Л. Костенко (Виконавець: М. Фаста, 10-А клас. Науковий керівник: А.П. Ковальська, викладач української мови Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Антропоніми у творчості письменника-земляка М. Коцюбинського (Виконавець: К. Дмитренко, 10-А клас. Науковий керівник: Л.М. Слободянюк,  викладач української мови Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Філософський аспект поеми  І. Франка «Мойсей» (Виконавець: А. Мукомел, 11-А клас. Науковий керівник: Г.Ф. Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Роман І. Роздобудько «Я знаю, що ти знаєш, що я знаю»: спроба літературознавчого аналізу (Виконавець: Д. Кичак, 11-А клас. Науковий керівник: Г.Ф. Королюк,  викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

«Майстер корабля» Ю. Яновського – новітнє явище української романістики (Виконавець: Т. Савчук, 11-Б клас. Науковий керівник: Г.Ф. Королюк, викладач української літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Тема природи в ліриці С. Єсеніна (Виконавець: І. Німачук,        10-А клас. Науковий керівник: Л.В. Хілінська,  викладач зарубіжної літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Тема кохання у творчості А. Ахматової (Виконавець: А. Кочемазова, 11-Б клас. Науковий керівник: Л.В. Хілінська,  викладач зарубіжної літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату).

Герої драми-феєрії М. Метерлінка «Блакитний птах» у пошуках щастя (Виконавець: А. Вітковська, 11-Б клас. Науковий керівник: Л.В. Хілінська, викладач зарубіжної літератури Обласного гуманітарного ліцею-інтернату). ... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: natali | Дата: 08.02.2020

У ЛІЦЕЇ РОЗПОЧАЛИ РОБОТУ СЕКЦІЙНІ ЗАСІДАННЯ МАН

У вівторок, 4 лютого в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулося секційне засідання з суспільних дисциплін у рамках І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. У роботі секції взяли участь учні десятих та одинадцятих класів, викладачі ліцею, а свої наукові напрацювання з тематикою історичного та правового спрямування представили до захисту юні дослідники-ліцеїсти.

У своїх виступах учні обґрунтовували актуальність, важливість та особисті мотиви обраної ними до дослідження теми, розкривали науковий інструментарій свого дослідження: об’єкт, предмет, мету, завдання структуру та джерельну базу. Більшості учнів вдалося перед аудиторією розкрити ключові моменти свого дослідження та аргументовано обґрунтувати одержані в його ході результати відповідно до поставлених завдань. Усі захисти наукових робіт супроводжувалися підготовленими комп’ютерними презентаціями, що унаочнювало виступ-захист, і покращувало сприйняття наукової інформації. ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 07.02.2020

Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2011-2020-2022