Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

1 2 3 ... 54 55 »

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

19 жовтня в Обласному науковому ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася педагогічна рада за наслідками коригувального навчання учнів 10-11-х класів у вересні поточного року та результатами діагностичних контрольних робіт, які були проведені з профілюючих і базових предметів інваріантної складової навчального плану.

Викладачі обговорювали актуальні питання, пов’язані з особливостями організації освітнього процесу в умовах адаптивного карантину. 12 жовтня учні ліцею, як і студенти коледжу, перейшли на змішану форму навчання. Тож перед педагогічним колективом постали нові завдання, які потрібно розв’язувати з урахуванням викликів сьогодення.

Із результатами коригувального навчання та підсумками проведення діагностичних контрольних робіт, метою яких була перевірка залишкового рівня знань учнів 10-11-х класів, членів педагогічної ради ознайомили Слободянюк Л.М., голова циклової комісії викладачів української і зарубіжної філології; Погребнюк Н.О., голова циклової комісії викладачів фізико-математичних дисциплін; Хорошун Л.В., голова циклової комісії викладачів іноземних мов; Нечитайло М.М., голова циклової комісії викладачів природничих дисциплін; Ковальчук Т.В., ... Читати далі »

Просмотров: 28 | Добавил: natali | Дата: 22.10.2020

УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

У зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Україні, спричиненої поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19), відповідно до листа МОН України №1/9-576 від 12.10.2020 «Щодо тимчасового переходу на дистанційне навчання», з метою запобігання розповсюдженню захворюваності серед учасників освітнього процесу в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей організовано дистанційне навчання.

На період з 19.10.2020 по 15.11.2020 (осінні канікули з 26.10.2020 по 01.11.2020), навчальні заняття з учнями в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті проводяться згідно розкладу на цифровій платформі G Suite for Education. ... Читати далі »

Просмотров: 47 | Добавил: natali | Дата: 18.10.2020

ШАНОВНІ ПЕДАГОГИ!

У першу неділю жовтня вся Україна відзначає День працівників освіти. 

 Дорогі наші наставники! Напередодні вашого професійного свята, прийміть сердечні вітання від учнівського колективу Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

... Читати далі »

Просмотров: 20 | Добавил: natali | Дата: 03.10.2020

ТАЛАНТИ ПОДІЛЛЯ – 2020

Щороку на традиційному святі-зустрічі «Таланти Поділля» Вінниччина віншує найкращих учнів і вчителів області з вагомими перемогами на теренах наук.

25 вересня 2020 року вперше за історію існування премії церемонія нагородження пройшла в он-лайн режимі: виступи гостей заходу, ведучих свята та художні номери можна будо споглядати лише дистанційно.

До всіх присутніх з вітальними словами звернувся голова обласної держадміністрації Сергій Сергійович Борзов. Він зазначив, що талановита молодь Вінниччини – майбутнє України і володіє творчим потенціалом, який здатен зробити нашу державу успішною та процвітаючою. Голова Вінницької обласної держадміністрації оголосив, що у рамках проведення обласного свята-зустрічі з обдарованою молоддю «Таланти Поділля - 2020» у нинішньому році почесними грамотами та грошовими преміями нагороджено 327 учнів та 233 педагоги (560 премій на загальну суму 580 тисяч гривень). І це своєрідна подяка та стимул до нових перемог.

Приємно відзначити, що серед номінантів є і учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей та їх наставники. Почесні нагороди за перемогу у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослíдницьких робіт Малої академії наук України (2019-2020н.р.) отримали юні науковці-ліцеїсти: ... Читати далі »

Просмотров: 26 | Добавил: natali | Дата: 28.09.2020

ПЕРШІ КРОКИ ДЕСЯТИКЛАСНИКІВ ДО НАУКОВИХ ВІДКРИТТІВ

16 вересня 2020 року в актовій залі Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася настановча конференція з питань організації роботи ліцейського наукового товариства «Перспектива» в новому навчальному році. 

Відкрила конференцію Слободянюк Лариса Михайлівна, координатор товариства, яка привітала ліцеїстів із початком нового навчального року  й побажала успіхів у наукових розвідках.

Перед учасниками заходу, учнями 10-х  (універсального і правового) класів, виступила директор Обласного наукового ліцею-інтернату Людмила Валентинівна Хілінська, яка ознайомила присутніх з історією існування Національної академії наук України (їй, до речі, у 2018 році виповнилося 100 років із часу заснування!); розповіла про президентів, які очолювали установу і своєю невтомною працею рухали українську науку вперед, зробивши вагомий внесок у розбудову наукової та культурної спадщини України.

Людмила Валентинівна також ознайомила учнів з історією створення Малої академії наук України та ліцейського наукового товариства «Перспектива» Вінницького територіального відділення МАН, його структурою; детально поінформувала ліцеїстів про відділення і секції товариства, членами яких є учні ліцею.

Даючи настанови учням щодо організації їхньої науково-пошукової роботи в новому навчальному році, Людмила Валентинівна нагадала слова колишнього президента і академіка Національної академії наук України Бориса Євгеновича Патона: «Без молоді наука не має майбутнього!» ... Читати далі »

Просмотров: 29 | Добавил: natali | Дата: 16.09.2020

2020-2021 НАВЧАЛЬНИЙ РІК РОЗПОЧАВ СВОЮ ХОДУ

Новий навчальний рік в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при  Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського розпочався, хоча Першовересень-2020 прийшов до нас у  незвичному форматі – без очікуваних урочистостей і шквалу емоцій.

Умови, у яких сьогодні опинився світ, внесли несподівані корективи в організацію освітнього процесу, у нашу колективну взаємодію, у сценарій проведення свята Першовересня – із дотриманням усіх рекомендацій МОЗ та Головного державного санітарного лікаря України на період карантину.

Традиційних загальних урочистостей, традиційної для всіх Посвяти в ліцеїсти не було. Але була дорога, тривожно-щемна зустріч із колегами, однокласниками, друзями після тривалої і вимушеної розлуки. Ця зустріч дивовижним чином увібрала в себе і радість, і сум, і теплоту  сердець… Приховати ці емоції було неможливо.

На центральній площі перед входом до коледжу з дотриманням фізичної дистанції ліцеїстів зустрічали директор ліцею-інтернату Л.В. Хілінська, класні керівники – Л.М. Слободянюк, А.П. Ковальська, Г.Ф. Королюк, Н.А.Косюк; вихователі ліцею – Н. Г. Григорчук  і С.Д. Середюк. 

Попри карантинні умови, початок 2020-2021 навчального рік став визначним і особливим для всієї ліцейської родини. Для десятикласників розпочалося цікаве ліцейське життя і відкрився шлях до підкорення нових освітніх вершин. Одинадцятикласники цьогоріч мають безпомилково зробити свій професійний вибір, дослухавшись серця і розпізнавши істинне покликання. ... Читати далі »

Просмотров: 87 | Добавил: natali | Дата: 01.09.2020

ВІДБУЛАСЯ СЕРПНЕВА НАРАДА

31 серпня відбулася педагогічна рада на тему «Підсумки 2019-2020 навчального року і завдання на 2020-2021 навчальний рік».

У ході онлайн-засідання було проаналізовано роботу Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського та Обласного гуманітарного ліцею-інтернату в умовах карантину і визначено пріоритетні напрями діяльності зазначених закладів освіти в новому навчальному році.

У своїй доповіді директор коледжу Савчук П.Н. відзначив, що вміння педагогічного колективу працювати злагоджено, оперативно реагувати на виклики сьогодення й адаптуватися до нестандартних ситуацій забезпечило успішне завершення 2019-2020 навчального року. Сьогодні перед педагогічним і науково-педагогічним колективами коледжу постають нові завдання: безпека і збереження здоров’я учасників освітнього процесу, чітка регламентація роботи викладачів, студентів та учнів в умовах пандемії; діджиталізація всіх етапів освітньої діяльності; готовність до різних форм навчання; стимулювання учнівсько-студентської молоді до інтелектуального і професійного зростання; осучаснення форм профорієнтаційної роботи.

Заступник директора з виховної роботи Бурса А.І. поінформувала педагогів про порядок дотримання санітарно-гігієнічних вимог у закладі освіти, ознайомила з  особливостями проведення позаурочних заходів в академічних групах.

Хілінська Л.В., директор Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей та Маліновський Ю.Л., директор фахового коледжу детально проаналізували успішність студентів і учнів за результатами навчального року  та ЗНО-2020 і ДПА у форматі ЗНО. Хілінська Л.В. за допомогою інфографіки ознайомила педагогічний колектив із результатами опитування учнів 10-11-х класів щодо навчання в дистанційних умовах. ... Читати далі »

Просмотров: 54 | Добавил: natali | Дата: 31.08.2020

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015