Головна » 2012 » Вересень » 1 » 1 вересня
1 вересня
    Перше вересня – день особливий, урочистий, святковий, барвистий, адже він єднає учнівську і студентську юнь, дорослих і малих, поважних VIP-персон і вчителів початком нового навчального року.
          Першовересень буяє навкруги,
          Квітами барвисто пломеніє,
          Кожен погляд тут безмежно дорогий,
          Зустрічі жадані всяк радіє.
   Урочиста лінійка до Дня знань – Першовересня в Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського пройшла в контексті національної ідеї єднання молодості та їх наставників у міцну родину, яка йде до світла знань і віддає їх на вівтар рідної України.
    Більше тисячі студентів, педагогічний колектив, численні гості, батьки пройнялися почуттям гордості від того, що їх у свої обійми прийняв кращий навчальний заклад – Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського. Теплі слова привітань від дирекції закладу, представників влади, батьків надихають молодь на здобуття професійних знань, успішне навчання і здобуття творчих перемог.
    Під звуки маршу на площу запрошуються першокурсники та ліцеїсти 10-их класів. Їх зустрічають оплесками та палкими привітаннями.
          Альма-матер двері відчиня,
          Вікнами всміхається до тебе,
          Тут здобудеш перше навчання
          Наймирнішої з усіх професій.
   Після лінійки обрамленої національним рушником єднання, в актовій залі коледжу відбулися урочистості з нагоди посвяти студентів у першокурсники та посвята у ліцеїсти учнів 10-их класів, клятва першокурсника та ліцеїста – все це неповторні миттєвості Першовересня у коледжі.
   Студенти 2-4-их курсів після святкової лінійки пішли на перший урок - Урок Знань, який у цьому навчальному році посвячений здоровому способу життя, адже за філософським трактуванням, у здоровому тілі  – здоровий дух. А дух – це високі людські чисті почуття, глибокі знання, висока любов до людей, відповідальність і патріотизм, самовіддана праця.
  Стартував Першовересень. Червоних вітрил і Синьої Птиці щастя в новому навчальному році в рідному коледжі та в усій Україні!
   Зі святом, читачі нашого сайту!
   В добрий час до свята знань.

«  Вересень 2012  »