Ви Гість
Вітаємо Вас Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Жовтень 2019  »

СВЯТО ПОВНОЛІТТЯ «ІЗ ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ ТЕБЕ, ЛІЦЕЮ!»

25 жовтня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося Свято Повноліття «Із днем народження тебе, Ліцею!».

Із великим творчим натхненням готувалися учні ліцею та їх наставники до цієї події, яка яскраво і масштабно розкрила різні аспекти ліцейського життя, історію закладу і його і творчі здобутки за 18 років.

Активну участь у підготовці свята та в його проведенні взяли батьки учнів. За їхньої ініціативи замовлено ювілейні значки для ліцеїстів і знято флешмоб «Я люблю тебе, Ліцей», у якому було задіяно майже весь учнівський склад.

Ініціативу в підготовці до свята виявили випускники ліцею. Вітальне відеоінтерв’ю з нагоди Повноліття закладу надіслали Олександр Бондар, випускник 2004 року, та Едуард Якобенчук, випускник 2008 року. Музичні номери учасникам святкової програми подарували Анастасія Вітковська (пісня «Мій ліцей – душа Поділля…»), випускниця 2017 року, та Яни Паламарчук (пісня «Родина»), випускниця 2019 року.

Відкриваючи свято, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н. Савчук тепло привітав Ліцей із його Повноліттям і наголосив на тому, що вихованці навчального закладу гідно поповнюють ряди молодої, талановитої еліти України.

Про силу ліцейської дружби, неперервність зв’язків між різними поколіннями випускників та нинішніх учнів ліцею, про багату і яскраву історію ліцею, кожна сторінка якої творилася не одним поколінням ліцеїстів, їхніх батьків і, безумовно, педагогічним колективом, щиро говорила у своєму вітальному слові Л.В. Хілінська, директор Обласного гуманітарному ліцею. ... Читати далі »

Просмотров: 189 | Добавил: natali | Дата: 26.10.2019