Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Грудень 2019  »

ТВОЯ ПРАВОВА КУЛЬТУРА

З находи Всеукраїнського тижня права, 12 грудня у Барській районній бібліотеці відбулася зустріч учнів Обласного гуманітарного ліцею-інтернату з суддею Барського районного суду Оленою Віталіївною Питель.

Інформаційно-просвітницький захід, організований працівниками бібліотеки, був спрямований на розвиток правової культури та громадянської свідомості сучасної молоді, виховання в юнаків та дівчат поваги до закону та прав людини.

Олена Віталіївна Питель ознайомила присутніх із особливостями функціонування структури судової системи України, повноваженнями суду в системі правничої сфери, особливостями доступу до правосуддя та наголосила на важливості дотримання громадянами норм законів.

У формі живої дискусії учні дізнались про роботу суду в цілому та специфіку професії судді. Гостя розповіла про необхідні знання та навички для того, щоб стати суддею, про вимоги до судді, його основні завдання та відповідальність, а також поділилась власним досвідом роботи. Окрім того, Питель О.В. провела з ліцеїстами бесіду на тему прав та обов’язків дитини, розповіла про окремі положення Конституції України та відповіла на всі поставлені запитання. ... Читати далі »

Просмотров: 134 | Добавил: natali | Дата: 12.12.2019