Вітаємо Вас, Guest
SuMoTuWeThFrSa

Guests: 1

З ЛІЦЕЄМ У СЕРЦІ

4 червня в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулась онлайн-зустріч адміністрації, педагогічного колективу, батьківської спільноти і ліцеїстів під романтичною назвою «З ліцеєм у серці».

Щирим і теплим було слово директора коледжу, кандидата педагогічних наук Савчука Петра Несторовича. У своєму зверненні Петро Несторович привітав одинадцятикласників із закінченням навчання, а десятикласників – із початком літніх канікул; випускникам побажав реалізації їхніх задумів і планів, успішного сходження до вершин життєвого успіху.

Директор ліцею Хілінська Людмила Валентинівна, підбиваючи підсумки навчального року, зазначила, що тісна співпраця викладачів, учнів і колективу батьків дала хороші результати: вихованці ліцею потужно реалізували себе у творчих конкурсах і фестивалях, колективних проєктах, предметних олімпіадах, доброчинних акціях. Цьогоріч на рахунку освітнього закладу 11 перемог на II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, четверо ліцеїстів вибороли право змагатися за першість на III етапі. У своєму напутньому слові Людмила Валентинівна побажала десятикласникам гарних канікул і такого очікуваного повернення до звичного ритму ліцейського життя, а випускникам – високих балів на ЗНО і вдалого старту в майбутнє.

Чуттєвими та емоційними були онлайн-привітання класних керівників одинадцятих класів ... Читати далі »

Просмотров: 170 | Добавил: natali | Дата: 06.06.2020