Вітаємо Вас, Guest
«  November 2020  »
SuMoTuWeThFrSa

Guests: 1

УЧНІ ОБЛАСНОГО ГУМАНІТАРНОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО ЮВІЛЕЙНОГО ХХ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

Сьогодні, 9 листопада, у День української писемності та мови учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату долучилися до ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

Цьогоріч, в умовах дистанційного навчання, до наймасштабнішого мовного флешмобу десятикласники та одинадцятикласники приєдналися з власних домівок. Це вже не перший диктант, який юнаки та дівчата написали в онлайн-режимі, але для всіх він став особливим.

Пряма трансляція спецпроекту розпочалася о 9:00 на телеканалах UA: ПЕРШИЙ, а також в ефірі UA: Українське радіо та UA: Радіо Культура. Ведучі у студії Інна Москвіна та Роман Коляда розповіли історію радіодиктанту та головні нововведення цього року. Рівно о 9.30 у прямому ефірі акторка Римма Зюбіна розпочала читати текст диктанту «Виклики книжкової ери», автором якого став  письменник і видавець Іван Малкович.

Студію для написання цьогорічного диктанту облаштували у читальній залі Національної бібліотеки імені В.І. Вернадського, де відомі українці писали диктант із дотриманням карантинних вимог.

Усі бажаючі матимуть змогу перевірити правильність написання диктанту як самостійно, так і за допомогою фахівців. ... Читати далі »

Просмотров: 127 | Добавил: natali | Дата: 09.11.2020