Вітаємо Вас, Гість
«  Березень 2021  »

ОБЛАСНИЙ КОНКУРС-ЗАХИСТ

УЧНІВСЬКИХ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЦЬКИХ ПРОЄКТІВ ЗАВЕРШИВСЯ

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до наукових досліджень та створення умов для самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві.

Цьогоріч  програма II етапу конкурсу-захисту передбачала заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт,  постерний онлайн-захист, презентацію напрацьованих матеріалів.

Понад 200 юних дослідників Вінниччини презентували свої науково-творчі розвідки у відділеннях мовознавства; літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; історії; науки про Землю; технічних наук; комп’ютерних наук; математики; фізики та астрономії; економіки; хімії та біології; екології та аграрних наук.

Учнівські дослідницькі проєкти оцінювала колегія журі, у складі якої працювали 35 науковців і викладачів-практиків.

Новим випробуванням для учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН став постерний захист, у ході якого юні дослідники мали розкрити актуальність теми дослідження; його мету і завдання; матеріали і методи; результати та їх обговорення; ілюстративний матеріал (діаграми, графіки, рисунки, фотографії); висновки;  посилання на використані джерела. На виклад інформації було відведено 3 хвилини! Тож кожен учасник конкурсу намагався доклали максимум зусиль, аби його постер був читабельним,  наочним,  зрозумілим,  естетично оформленим. А ще потрібно було зуміти сконцентруватися, побороти страх і повірити в себе! Як виявилося в підсумку, створення постера та його захист – це захопливий творчий процес!  І як би складно не було – нові умови конкурсу опановано і всі вимоги виконано! ... Читати далі »

Просмотров: 26 | Добавил: natali | Дата: 03.03.2021