Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Лютий 2022  »

ВІДБУЛОСЯ ОНЛАЙН-ЗАСІДАННЯ РАДИ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Як показує досвід, участь у роботі учнівського самоврядування дає широкі та реальні можливості для вільного виявлення самобутності особистості в умовах єдиного освітнього простору. Формування ініціативної, соціально активної, компетентної та відповідальної особистості неможливе без широкого залучення учнів до участі в управлінні шкільними справами.

Ліцейська республіка ТЕМП (талановите, ерудоване, молоде покоління) Обласного наукового ліцею-інтернату – це справжня школа формування творчої, суспільно активної особистості, яка здатна самостійно мислити, приймати нестандартні рішення, відстоювати власні та колективні інтереси; це один із засобів формування в колективі громадської думки та вироблення в молоді управлінських навичок, умінь та якостей.

10 лютого відбулося чергове онлайн-засідання ради учнівського самоврядування Обласного наукового ліцею-інтернату. У зборах взяли участь Завальнюк Яна, президент ліцейської республіки ТЕМП, та по 9 делегатів від кожного класу: Середюк Анна, Янич  Діана, Васильківська Ілона, Васютинська Юлія (міністерство освіти і науки); Лук’янова Каріна, Блінова Евеліна, Горпинок Владислав, Кабанчук Богдан (міністерство дисципліни і порядку); Слободянюк Софія, Шмельова Ангеліна, Русецька Ярослава, Мазур Христина (міністерство культури);Іванцова Кароліна, Марков Андрій, Мельник Олександр,Карнаух Іван (міністерство права і соціального захисту); Томчук Артем, Ніколаєва Дар'я, Козак Марія, Маркуш Ангеліна (міністерство преси та інформації); Лаута Аліна, Рибалка Дмитро,  Кретюк Артем, Бойчук Дар’я (міністерство спорту і туризму); Вовк Олександра, Чайка Тетяна, Гриб Світлана, Дацкова Яна (міністерство фінансів); Казимірова Марина, Міськова Зоряна, Шевцова Дарія, Маркуш Аліна (міністерство контролю й ревізії); Паращук Ірина, Опольський Артемій, Дудник Олексій (секретаріат президента). Модерувала захід Григорчук Наталія, керівник групи учнівського самоврядування «Лідер».  ... Читати далі »

Просмотров: 126 | Добавил: natali | Дата: 12.02.2022