Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Вересень 2022  »

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДЕНЬ МОВ

Знання однієї мови дозволяє ввійти в коридор життя,

знання двох мов відчиняє вам усі двері в цьому коридорі

Франк Сміт

Європейський день мов – свято, яке відзначаємо 26 вересня щорічно, починаючи з 2001 року, за ініціативи Ради Європи. Його мета – привернути увагу до мовного і культурного різноманіття Європи, котре варто не лише підтримувати, але й усіляко популяризувати, розширюючи діапазон мов, якими люди спілкуються впродовж життя; розвивати мовні навички, зміцнюючи взаєморозуміння між народами.

Сьогодні відбувається наближення України до країн Європи. Сучасна зовнішня політика нашої держави спрямована на зміцнення та розширення зв’язків із західними державами світу, на вступ до Євросоюзу. Безпрецедентна збройна, фінансова та гуманітарна підтримка США, Канади і європейських країн, зокрема Великої Британії, збільшили для України шанси на швидку перемогу над агресором та відкрили можливості прискореної інтеграції до Європи і, зокрема, вищої європейської системи освіти.

Із нагоди Європейського дня мов у коледжі було проведено цикл заходів інформаційно-виховного змісту, у яких були задіяні учні Обласного наукового ліцею-інтернату і студенти різних років навчання. Організатори акцентували увагу на тому, що вивчення європейських мов розширює наш інтелект, допомагає вільно спілкуватися з носіями, долучає нас до культури цих народів. Підготовкою до свята були охоплені учні 10-11-х класів наукового ліцею та студенти коледжу, які презентували міні-проєкти, художні постери, інформаційні матеріали про європейські мови. Такі заходи зацікавлюють і спонукають молодь вивчати іноземні мови. ... Читати далі »

Просмотров: 39 | Добавил: natali | Дата: 26.09.2022