Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Жовтень 2022  »

РОБОТУ ЛІЦЕЇСТКИ ПРЕЗЕНТОВАНО У ВІННИЦЬКОМУ МОЛОДІЖНОМУ ЦЕНТРІ «КВАДРАТ»

Упродовж 19-23 жовтня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» було проведено виставку робіт учасників XX Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості «СУРМИ ЗВИТЯГИ». На заході презентовано творчі роботи учнівської та студентської молоді у таких номінаціях: «Живописна композиція», «Графічна композиція», «Плакат», «Декоративно-тематична композиція». Основне завдання фестивалю – популяризація українського патріотичного мистецтва.

Приємно зазначити, що одне з центральних місць у експозиції зайняла робота Ангеліни Шмельової, учениці 11-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату. Художню композицію «І на оновленій землі врага не буде, супостата…» створено ліцеїсткою під керівництвом Світлани Леонідівни Бондарчук, викладачки мистецьких дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», та презентовано у номінації «Плакат».

Усі охочі мали можливість вільно відвідати захід та познайомитися з креативним творчим доробком на патріотичну тематику юних обдарувань Вінниччини. Організатори виставки зазначили, що цьогоріч роботи учасників Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» надзвичайно гарні, змістовні, цікаві, сильні, ідейні, національні, патріотичні – націлені на ПЕРЕМОГУ, ВЕЛИЧ та СЛАВУ УКРАЇНИ. ... Читати далі »

Просмотров: 41 | Добавил: natali | Дата: 27.10.2022