Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Листопад 2022  »

УЧНІ ЛІЦЕЮ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ ХXII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада у День української писемності та мови відбувся ХXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, написання якого було вперше адаптовано до умов воєнного часу.

«У часи випробувань нам дуже важливо триматися одне одного, відчувати лікоть ближнього. Такі проєкти, такі концепції як концепція радіодиктанту – це спроба пов’язати ниточкою докупи всіх нас. Мусимо нагадувати одне одному, що ми разом, незважаючи на все те, що випало нам на нашу долю, всі ці випробування, і те, як українців рознесло по всьому світу», – зазначила Ірина Цілик, авторка тексту радіодиктанту, українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН.

Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому, а звучав він голосом народної артистки, Героя України Ади Роговцевої.

Усі охочі могли написати радіодиктант «Мій дім» увімкнувши «Українське радіо», «Суспільне телебачення» або підключившись до онлайн трансляції. До вже традиційного заходу активно долучилися й учні десятих і одинадцятих класів Обласного наукового ліцею-інтернату.

Для всіх, хто доєднався до Всеукраїнського флешмобу, диктант став не лише нагодою перевірити свої знання з орфографії та пунктуації, а загальнонаціональною акцією єднання.  ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 09.11.2022