Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Листопад 2022  »

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ІНТЕРНЕТ-КОНКУРСУ «МОВА МОЄЇ КРАЇНИ»

Український онлайн-портал «На Урок» – це сучасна освітня платформа, яка створена для того, щоб кожен здобувач освіти, незалежно від місця проживання, зміг отримувати якісні знання в цікавому форматі. Розробники ресурсу пропонують учнівській молоді широкий спектр інструментів для освітнього зростання (інтелектуальні та творчі конкурси, предметні олімпіади, інтерактивні тестові завдання, пізнавальні курси та інформативні вебінари).

Цьогоріч учні Обласного наукового ліцею-інтернату вперше взяли участь у Всеукраїнському інтернет-конкурсі «Мова моєї країни», що проходив на освітній платформі «На Урок». «Мова моєї країни» – конкурс, присвячений історії, розвитку та багатству української мови. Під час виконання завдань інтелектуального випробування старшокласники мали можливість перевірити здобуті раніше знання та дізнатися багато нових цікавих фактів про нашу рідну мову.

За підсумками дистанційного конкурсу «Мова моєї країни» учні Обласного наукового ліцею-інтернату здобули такі результати:

ДИПЛОМАНТИ І СТУПЕНЯ:

Панчоха Анна, учениця 11-А класу;

Мазуренко Єлизавета, учениця 11-Б класу.

ДИПЛОМАНТИ ІІ СТУПЕНЯ:

Заболотна Карина, учениця 11-А класу;

Струк Ірина, учениця 10-А класу;

Саврацька Марія, учениця 10-А класу;

Руднікова Вікторія, учениця 10-А класу;

Оранська Ольга, учениця 10-Б класу. ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 14.11.2022