Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Листопад 2022  »

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ СТУПЕНЕВОЇ ОСВІТИ В СИСТЕМІ «ЛІЦЕЙ-КОЛЕЖД»

21 листопада 2022 року в  Обласному науковому ліцеї-інтернаті відбулася зустріч учнів 11-х класів зі Світланою Семеновою, студенткою відділення «Початкова освіта», та Олексієм Бондаренко, студентом відділення «Правознавство», КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Мета заходу – розкрити важливість ступеневої освіти в умовах сьогодення; сприяти формуванню свідомого вибору старшокласників.

Учасників профорієнтаційної зустрічі привітали директор Обласного наукового ліцею-інтернату Л. В. Хілінська, класні керівники 11-х класів –А. П. Ковальська та Л. М. Слободянюк.

У вступному слові Людмила Валентинівна відзначила ефективність та перспективність навчання в системі ступеневої освіти «ліцей-колежд» і запропонувала Світлані та Олексієві, випускникам ліцею 2021 року,  поділитися досвідом здобуття професії в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

Щиро і захоплено розповідала Світлана Семенова про свої перші кроки в професію і практичний досвід роботи з дітьми в таборі денного перебування «Країна дитинства», який був організований для дітей  внутрішньо переміщених осіб та дітей  жителів Барської ОТГ на базі  Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» влітку. На думку Світлани, «життя дитини складається з відкриттів. Завдання педагога – бути поруч із дітьми, супроводжувати їх у цих відкриттях і стимулювати творчий розвиток, ініціативу, кмітливість, активність кожної дитини». Дівчина захоплено розповідала про тематичні дні в таборі: «День дружби», «День мистецтва», «День природи», «День театру», «День відкриттів та рекордів», «День казки», «День мандрівки», «День спорту та здоров’я», «День патріота». «День сюрпризів». Світлана щиро зізналася: педагогічна практика в таборі їй дуже сподобалась. Також учорашня ліцеїста поділилася своїми враженнями від перших днів практики в початковій школі. ... Читати далі »

Просмотров: 37 | Добавил: natali | Дата: 25.11.2022