Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Червень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

11:25
ВІДБУЛАСЯ ЧЕРГОВА ПЕДАГОГІЧНА РАДА ЛІЦЕЮ

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРВНЕВЕ ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

12 червня 2023 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» відбулася педагогічна рада за підсумками роботи 2022/2023 навчального року,  неймовірно складного, напруженого, сповненого болю і тривоги, а ще сили духу, мужності і відваги ЗСУ.

У роботі педагогічної ради взяли участь: директор коледжу кандидат педагогічних наук Савчук Петро Несторович, заступник директора з навчальної роботи доктор філософії Самборська Олена Дмитрівна,  адміністрація закладу освіти, директор ліцею Хілінська Людмила Валентинівна, викладацький колектив та вихователі ліцейських класів.

Основним питанням педагогічної ради було підбиття підсумків роботи Обласного наукового ліцею-інтернату у 2022/2023 навчальному році та накреслення перспективних завдань на 2023/2024 навчальний рік.

Розпочала засідання та доповіла про особливості роботи закладу в умовах війни директор Обласного наукового ліцею-інтернату Хілінська Л.В. Вона зазначила, що, всупереч найскладнішому часу в Україні,  ліцей здійснював освітній процес в умовах очного та змішаного навчання з використанням різних інтерактивних технологій. Керівник ліцею зосередила увагу присутніх на якісних показниках успішності з кожного навчального предмета і наголосила на необхідності ретельного аналізу освітніх  втрат здобувачів освіти, посиленні індивідуального та диференційованого підходів до учнів, мотивації старшокласників на вищі освітні  досягнення, плануванні різних форм і засобів коригувального навчання.  

Людмила Валентинівна зауважила, що, попри непрості умови воєнного часу, учні ліцею були активними учасниками Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України, предметних олімпіад, творчих і мистецьких конкурсів, спортивних змагань. Результати участі в інтелектуальних, творчих та спортивних змаганнях визначили  найвищий рейтинг таких учнів: Здоровик Юлії, Мазуренко Єлизавети, Шмельової Ангеліни, Руднікової ВікторіїОпольського Артемія, Саврацької Марії, Заболотної Карини, Оранської Ольги,  Лаути Аліни, Струк Ірини, Войтович Ірини, Воспітанюк Анни. У доповіді було відзначено, що перемоги та досягнення обдарованих і здібних учнів ліцею були б неможливі без підтримки та педагогічного супроводу викладачів: Ковальської А.П., Слободянюк Л.М., Королюк Г.Ф., Григорчук Н.Г., Середюк С.Д., Бондарчук С.Л., Лемпія О.В., Новака В.В., Хілінської Л.В., Хорошун Л.В., Павлін К.А., Бундуки Т.В.,  Слободянюк І.Ю., Зеленюка С.В., Прухніцького Е.А., Крутька О.Р.

Учасники педагогічного зібрання розглянули мультимедійну презентацію, яка висвітлила зміст тематичний  проєктів,  підготовлених, проведених і висвітлених у соціальних мережах, на сторінках батьківських груп та на сайті ліцею у 2022/2023  навчальному році.

На завершення директор ліцею Хілінська Л.В. подякувала всім педагогам за злагоджену роботу в надскладний час і побажала й надалі міцно тримати освітній фронт.

До обговорення результатів роботи педагогічного колективу ліцею долучилася Самборська О. Д., заступник директора з навчальної роботи  КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», яка, зокрема, акцентувала увагу на підготовці звітів викладачів за 2022/2023 навчальний рік та  пріоритетних завданнях, над якими колектив закладу освіти буде працювати в близькій перспективі.

Підсумовуючи роботу педагогічної ради, Савчук П.Н., директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»,  подякував колективу ліцею за плідну та результативну працю, побажав миру, перемоги, творчих успіхів і результативного проведення вступної кампанії у 2023 році.

Засідання педагогічної ради завершилося на оптимістичній ноті:  директор ліцею Хілінська Л.В. запросила педагогічний колектив узяти участь в урочистостях із нагоди випуску 2023 року, які відбудуться 16 червня в актовій залі коледжу.

Переглядів: 51 | Додав: natali
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2023-2015