Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

« 1 2 3 4 ... 73 74 »

УЧНІ ЛІЦЕЮ ДОЛУЧИЛИСЯ ДО НАПИСАННЯ ХXII ВСЕУКРАЇНСЬКОГО РАДІОДИКТАНТУ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ

9 листопада у День української писемності та мови відбувся ХXII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, написання якого було вперше адаптовано до умов воєнного часу.

«У часи випробувань нам дуже важливо триматися одне одного, відчувати лікоть ближнього. Такі проєкти, такі концепції як концепція радіодиктанту – це спроба пов’язати ниточкою докупи всіх нас. Мусимо нагадувати одне одному, що ми разом, незважаючи на все те, що випало нам на нашу долю, всі ці випробування, і те, як українців рознесло по всьому світу», – зазначила Ірина Цілик, авторка тексту радіодиктанту, українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН.

Цьогоріч текст диктанту був присвячений рідному дому, а звучав він голосом народної артистки, Героя України Ади Роговцевої.

Усі охочі могли написати радіодиктант «Мій дім» увімкнувши «Українське радіо», «Суспільне телебачення» або підключившись до онлайн трансляції. До вже традиційного заходу активно долучилися й учні десятих і одинадцятих класів Обласного наукового ліцею-інтернату.

Для всіх, хто доєднався до Всеукраїнського флешмобу, диктант став не лише нагодою перевірити свої знання з орфографії та пунктуації, а загальнонаціональною акцією єднання.  ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 09.11.2022

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ РАДІОДИКТАНТ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ-2022

9 листопада 2022 року ми відзначатимемо традиційне свято – День української писемності та мови.

В умовах жорстокої, несправедливої війни росії проти України цей день набуває символічного значення, бо має на меті об’єднати українську націю в усьому світі, нагадати кожному українцю, що мова – це наш ідентифікаційний код, а особливо це маємо гостро розуміти зараз, коли ллється кров малих і дорослих, військових і цивільних людей, які мріяли і мріють жити в мирній країні, мати право на свою незалежність.

Із нагоди свята здобувачі освіти 1-БДШ групи з куратором Пантелюк Людмилою Василівною підготували матеріали для проведення тематичної виховної години, а також записали відеоролик, який кожен охочий мав змогу переглянути на сайті коледжу.

Зазначимо, що для нашого закладу освіти вже стало щорічною традицією саме 9 листопада брати участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності, який прагне не просто перевірити грамотність українців, а проводиться як флешмоб, щоб об’єднати людей навколо України в усьому світі.

Авторкою тексту диктанту в цьому році є Ірина Цілик – українська письменниця, режисерка, членкиня Українського ПЕН, а читатиме його Ада Роговцева – народна артистка, Герой України.

«Суспільне мовлення» запропонувало всі можливі формати для участі в Радіодиктанті: трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах.

Щоб написати радіодиктант, 9 листопада об 11:00 за київським часом, просимо всіх охочих увімкнути ту платформу, яка є для вас зручною: ... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: natali | Дата: 08.11.2022

ТЕПЛІ СПОГАДИ УЧНІВ ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ

ПРО НЕПЕРЕДБАЧУВАНУ ОСІНЬ 2022 РОКУ

... Читати далі »

Просмотров: 14 | Добавил: natali | Дата: 08.11.2022

ПРОФЕСОРСЬКА ГОДИНА З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ

ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ НАУКИ

7 листопада з нагоди відзначення Всесвітнього дня науки в КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» було проведено професорську годину з Олексієм Струкевичем, завідувачем кафедри філології та гуманітарних наук КЗВО «Вінницька академія безперервної освіти», професором, доктором історичних наук. Активну участь у зустрічі взяли одинадцятикласники Обласного наукового ліцею-інтернату та студенти коледжу.

Олексій Карпович Струкевич - автор понад 200 наукових та науково-методичних публікаці, лавреат премії наукового товариства імені Нестора Літописця за кращу публікацію 1997 року, автор підручників з історії України для учнів 8-10 класів та співавтор підручника для 11 класу.

На початку заходу Вікторія Василівна Поберецька, викладач філологічних дисциплін коледжу, модераторка зустрічі, ознайомила  присутніх з історією заснування  Всесвітнього дня науки та окреслила основну  місію його проведення.

Петро Нестерович Савчук, директор КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», акцентував увагу учасників професорської години на важливості формування свідомої  суспільноактивної особистості сучасного молодого українця на засадах патріотизму, громадянської відповідальності та духовної цілісності.

Олексій Карпович Струкевич запропонував усім присутнім цікаву лекцію на тему: «ШЛЯХИ ФОРМУВАННЯ УКРАЇНСЬКОЇ ІДЕНТИЧНОСТІ В НОВІЙ УКРАЇНСЬКІЙ ШКОЛІ (ВОЄННА ДОБА)». ... Читати далі »

Просмотров: 18 | Добавил: natali | Дата: 08.11.2022

РОБОТУ ЛІЦЕЇСТКИ ПРЕЗЕНТОВАНО У ВІННИЦЬКОМУ МОЛОДІЖНОМУ ЦЕНТРІ «КВАДРАТ»

Упродовж 19-23 жовтня у Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» було проведено виставку робіт учасників XX Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю національно-патріотичної творчості «СУРМИ ЗВИТЯГИ». На заході презентовано творчі роботи учнівської та студентської молоді у таких номінаціях: «Живописна композиція», «Графічна композиція», «Плакат», «Декоративно-тематична композиція». Основне завдання фестивалю – популяризація українського патріотичного мистецтва.

Приємно зазначити, що одне з центральних місць у експозиції зайняла робота Ангеліни Шмельової, учениці 11-Б класу Обласного наукового ліцею-інтернату. Художню композицію «І на оновленій землі врага не буде, супостата…» створено ліцеїсткою під керівництвом Світлани Леонідівни Бондарчук, викладачки мистецьких дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського», та презентовано у номінації «Плакат».

Усі охочі мали можливість вільно відвідати захід та познайомитися з креативним творчим доробком на патріотичну тематику юних обдарувань Вінниччини. Організатори виставки зазначили, що цьогоріч роботи учасників Всеукраїнського фестивалю «Сурми звитяги» надзвичайно гарні, змістовні, цікаві, сильні, ідейні, національні, патріотичні – націлені на ПЕРЕМОГУ, ВЕЛИЧ та СЛАВУ УКРАЇНИ. ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 27.10.2022

ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ ІЗ ЗАВІДУВАЧЕМ СЕКТОРУ «БАРСЬКЕ БЮРО ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ»

19 жовтня відбулася онлайн-зустріч на тему «Отримання безоплатної правової допомоги в умовах воєнного стану» із завідувачем сектору «Барське бюро правової допомоги» Вінницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сергієм Орищуком. Захід було організовано Вікторією Слугоцькою, керівником юридичної клініки, старшим викладачем кафедри соціально-економічних дисциплін КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж іменні Михайла Грушевського». Участь у годині спілкування взяли студенти коледжу спеціальності «Право» та учні правового профілю навчання Обласного наукового ліцею-інтернату.

Сергій Юрійович ознайомив здобувачів освіти з особливостями функціонування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги та видами надання послуг населенню; окреслив категорії осіб, що мають право на безоплатну правову допомогу; озвучив алгоритм дій субєктів права щодо отримання такої допомоги, а також підстави та порядок припинення надання БВПД.

Під час зустрічі завідувач сектору «Барське бюро правової допомоги» дав вичерпні відповіді на всі запитання учасників заходу опираючись на норми чинного законодавства і власний практичний досвід. ... Читати далі »

Просмотров: 21 | Добавил: natali | Дата: 21.10.2022

ВІДБУЛАСЬ ОНЛАЙН-НАРАДА ПЕДАГОГІЧНОГО КОЛЕКТИВУ ОБЛАСНОГО НАУКОВОГО ЛІЦЕЮ-ІНТЕРНАТУ

17 жовтня у форматі відеоконференції на платформі «Google Workspace for Education» відбулося засідання педагогічної ради Обласного наукового ліцею-інтернату.

У нараді взяли участь: Самборська О.Д., в.о. директора КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»; Хілінська Л.В., директор Обласного наукового ліцею-інтернату; адміністрація коледжу, викладачі загальноосвітніх дисциплін, класні керівники та вихователі закладу освіти.

Хілінська Л.В. у своїй доповіді окреслила шляхи реалізації освітньої програми Обласного наукового ліцею-інтернату КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» на 2022/2023 навчальний рік, акцентувала увагу педагогічного колективу на важливості забезпечення ефективного виконання її завдань, необхідності застосування нових підходів  до планування та організації  єдиного комплексу освітніх компонентів для досягнення учнями обов’язкових результатів навчання, визначених Державним стандартом повної загальної середньої освіти, з урахуванням індивідуальних здібностей, нахилів та інтересів здобувачів освіти.   

Викладач основ наукової діяльності Слободянюк Л.М. ознайомила педагогічний колектив із планом роботи наукового ліцейського товариства «Перспектива» Вінницького територіального відділення МАН України  на 2022 / 2023 н. р. і поінформувала  про стан залучення учнів  до дослідницької діяльності за відділеннями та секціями, озвучила тематику науково-пошукових робіт у 2022/2023 н. р.

Погребнюк Н.О., голова циклової комісії викладачів фізико-математичних дисциплін, Слободянюк Л.М., голова циклової комісії української і зарубіжної філології, Хорошун Л.В., голова циклової комісії викладачів іноземних мов, Ковальчук Т.В., викладач історії України та всесвітньої історії, узагальнили результати проведення  діагностичних контрольних робіт з української мови, української літератури, англійської мови,  історії України, математики; висвітлили пріоритетні напрямки організації коригувального навчання; обговорили найбільш ефективні форми і методи роботи щодо підвищення рівня знань учнів в умовах очної, дистанційної та змішаної форм навчання.  ... Читати далі »

Просмотров: 27 | Добавил: natali | Дата: 18.10.2022

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2022-2015