Вітаємо Вас, Guest
Головна Реєстрація Вихід Вхід   
Меню сайту
Календар
«  July 2022  »
SuMoTuWeThFrSa
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Статистика

Онлайн всього: 1
Guests: 1
Користувачів: 0

« 1 2 3 4 ... 69 70 »

НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЛЬТИПРЕДМЕТНИЙ ТЕСТ: ЗМІСТ, СТРУКТУРА, ОЦІНЮВАННЯ

24 березня 2022 року Верховної Ради України ухвалила законопроєкт №7132 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України в сфері освіти». Відповідно до зазначеного документа, здобувачі освіти, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році, звільняються від проходження державної підсумкової атестації (ДПА).

Крім того, цим законопроєктом передбачено, що у 2022 році прийом на навчання для здобуття ступеня молодшого бакалавра, бакалавра та магістра буде здійснюватися в особливому порядку. Так як цього року неможливим є проведення зовнішнього незалежного оцінювання в традиційному форматі, для вступу для здобуття вищої освіти на основі повної загальної середньої освіти буде проведено національний мультипредметний тест (НМТ) на всі спеціальності (бюджетні місця), на кон’юнктурні та медичні спеціальності (зокрема, контракт).

Тестування відбуватиметься в комп’ютерному форматі, завдяки чому буде створено максимально безпечні умови для учасників вступної кампанії. Для складання НМТ потрібна буде тільки особиста присутність (кожен випускник може складати тест тільки один раз). Загалом буде проведено 3 сесії складання НМТ.

Загальна кількість завдань мультипредметного тесту – 60, на виконання яких буде відведено 90 хвилин. Випробування міститиме три блоки завдань: з української мови, математики, історії України. ... Читати далі »

Просмотров: 31 | Добавил: natali | Дата: 18.04.2022

ВІДБУЛОСЯ ЧЕРГОВЕ ЗАСІДАННЯ РАДИ ЛІЦЕЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ ТЕМП

24 березня в режимі онлайн відбулося чергове засідання ради учнівського самоврядування Обласного наукового ліцею-інтернату з таким порядком денним:

1. Визначення претендентів із числа учнів 10-их та 11-их класів Обласного наукового ліцею-інтернату на занесення на Дошку пошани Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського».

2. Організація роботи активу ліцею у ІІ семестрі 2021-2022 навчального року.

3. Волонтерська діяльність учнів ліцею в умовах дистанційного навчання.

На початку зборів модератор заходу Григорчук Наталія ознайомила учасників  засідання з Положенням про Дошку пошани та окреслила основні критерії відбору претендентів із метою морального заохочення.

Здоровик Юлія, прем’єр-міністр ліцейської республіки ТЕМП, запропонувала раді учнівського самоврядування визначити претендентом із числа учнів Обласного наукового ліцею-інтернату на занесення на Дошку пошани Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського» Завальнюк Яну, ученицю 11-Б класу, ... Читати далі »

Просмотров: 50 | Добавил: natali | Дата: 28.03.2022

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ ЛІЦЕЮ!

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук – наймасовіший щорічний інтелектуальних захід серед юних науковців України, який проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-пошукової та дослідницької діяльності, створення умов для самореалізації творчої особистості.

Цьогоріч, відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, програма конкурсу складалась із таких розділів: заочне оцінювання дослідницьких робіт; постерний захист; наукова конференція.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учні Обласного наукового ліцею-інтернату у наполегливій співпраці з педагогами-наставниками показали високі результати у сфері наукового пошуку:

І місце в секції загальної біології: Васютинська Юлія, учениця 11-А класу. Тема роботи: «Біотопічний розподіл та сучасний стан популяції горобця польового  Passer montanus L. в басейні р. Рів». Науковий керівник–Новак В.В.;

ІІ місце в секції зарубіжної літератури: Здоровик Юлія, учениця 10-А класу. Тема роботи: «Проблема сенсу людського життя в новелістиці О. Генрі». Науковий керівник – Хілінська Л. В.; ... Читати далі »

Просмотров: 69 | Добавил: natali | Дата: 25.03.2022

У ВІТЧИЗНИ НІХТО НЕ ОДНІМЕ МЕНЕ…

19 березня свій день народження святкує геніальна українська письменниця і поетеса Ліна Костенко. На нинішньому поетичному Олімпі України її називають «совістю нації», «голосом народу», «берегинею української літератури». Ця велика поетеса — над плином часу, бо її творчість співзвучна з іншими епохами і непідвладна рокам, завжди сучасна й рідна всім поколінням, без неї неможливо уявити Україну й нас. Творчість Ліни Костенко завжди актуальна, а тексти можна сміливо і нескінченно розбирати на цитати….

... Читати далі »

Просмотров: 49 | Добавил: natali | Дата: 19.03.2022

ВШАНОВУЄМО ПАМ'ЯТЬ ЯНГОЛІВ НАШОЇ НЕЗАЛЕЖНОЇ ДЕРЖАВИ ХВИЛИНОЮ МОВЧАННЯ

Відповідно до Указу Президента України «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України» № 143/2022 від 16.03.22 року, з метою вшанування світлої пам'яті, громадянської відваги і самовідданості, сили духу, стійкості та героїчного подвигу воїнів, полеглих під час виконання бойових завдань із захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України, мирних громадян, які загинули унаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України, щоденно о 9 годині 00 хвилин буде проводитися загальнонаціональна хвилина мовчання за співвітчизниками, загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України.

Вшануймо українців, які стали янголами нашої незалежної держави! ... Читати далі »

Просмотров: 54 | Добавил: natali | Дата: 17.03.2022

ШЕВЧЕНКО – НАШ. ВІН ДЛЯ ВСІХ СТОЛІТЬ…

Тарас Григорович Шевченко – неперевершений світоч української культури, геніальний поет, художник, мислитель, відомий не лише в Україні, але й у всьому світі. Він піднісся до вершин людського духу,  оскільки був великим патріотом України, заповідав нам любити свій народ, плекати свою культуру.

Поезія Тараса Шевченка є насправді світовим культурним явищем, що надихає читачів з усієї планети, адже геніальні рядки адресовані всьому людству і знаходять відгук у серцях. Сьогодні, у надзвичайно буремні для України дні, Кобзар, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом  підсвідомо та свідомо через уста кожного українця.

... Читати далі »

Просмотров: 61 | Добавил: natali | Дата: 09.03.2022

ВІТАЄМО ПРИЗЕРІВ ОНЛАЙН-ОЛІМПІАДИ!

Освітній проєкт «Всеосвіта» – це сучасна платформа, яка пропонує учнівській молоді широкий спектр інструментів для освітнього зростання (інтелектуальні та творчі конкурси, мистецькі проєкти, предметні олімпіади) основною метою яких є виявлення та розвиток творчо та інтелектуально обдарованої молоді, формування в учнів інтересу до освіти, створення умов для підтримки та стимулювання здібних дітей.

Цьогоріч учні Обласного наукового ліцею-інтернату вкотре взяли участь у дистанційній олімпіаді «Всеосвіта Зима-2021/2022» з української мови за підсумками якої здобули такі результати:

дипломант І ступеня: ... Читати далі »

Просмотров: 64 | Добавил: natali | Дата: 03.03.2022

Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2022-2015