Вітаємо Вас, Гість
«  Листопад 2020  »

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ОНЛАЙН

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ В ЛІЦЕЇ ОНЛАЙН

Сьогодні вітчизняна освіта опинилася в непростих умовах через поширення коронавірусу. З метою убезпечення учнів, студентів, викладачів від цієї страшної недуги адміністрацією  КЗВО «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського»  прийнято рішення перейти на змішану  форму навчання. Шостого листопада в ліцеї відбулися батьківські збори у формі онлайн. До відеоконференції доєдналися батьки та родичі учнів 10-А та 10-Б класів.   Зустріч розпочала директорка Обласного  наукового ліцею-інтернату Хілінська Людмила Валентинівна, яка наголосила на вимушеній необхідності зазначеної форми навчання та особливостях організації  навчального процесу цьогоріч; створення єдиної онлайн-платформи, що забезпечує можливість спілкування кожного  ліцеїста з викладачем, отримання належних освітніх послуг в умовах, що склалися.

З розумінням батьки віднеслися до прохання адміністрації забезпечити дітей технічними засобами для проведення онлайн-уроків:придбати гаджети, комп’ютери, провести Інтернет.

Під час зустрічі класні керівники Королюк Ганна Феодосіївна та Косюк Наталія Антонівна провели аналіз успішності учнів 10-А та 10-Б класів, розказали батькам про можливість  контролювати оцінювання учнів за створеними з кожного предмету електронними журналами.

Світлана Дмитрівна Середюк, вихователь ліцею, розповіла батькам про те, які виховні заходи постійно відбуваються в ліцеї: онлайн-вітання вчителів з приводу їх професійного свята, онлайн-захід до Дня Покрови, підготовка до виборів президента ліцею тощо.

Щирими, приємними і зворушливими були батьківські побажання вчительському колективу. Єлізарова Галина Федорівна (бабуся Яни Завальнюк), Горпинюк Валентина Михайлівна (мати Владислава Горпинюка), Кретюк Тетяна Миколаївна (мати Артема Кретюка) дякували вчителям за підтримку, розуміння, створені хороші умови для навчання та розвитку дітей. Ніякий коронавірус не може стати на заваді, коли є взаєморозуміння батьків, учителів і учнів.