Вітаємо Вас, Гість
«  Листопад 2020  »

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У ФОРМАТІ ОНЛАЙН

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ У ОНЛАЙН РЕЖИМІ

Дистанційне навчання в умовах пандемії вимагає затосування нових цифрових інструментів у взаємодії педагогів як із учнями,  так і з батьками. Так,  5 листопада 2020 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулись онлайн-батьківські збори учнів 11-х класів у роботі яких узяли участь директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, класні керівники та вихователь. Захід було проведено у синхронному режимі на платформі G Suite for Education.

На зборах було розглянуто наступні питання:

1. Особливості організації освітнього в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті в умовах дистанційного навчання.

2. Шляхи підвищення якості знань учнів в умовах віддаленого навчання.

3. Новації проведення ДПА і ЗНО у 2021 році.

4. Збори класних колективів.

Директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, окреслила особливості організації освітнього процесу в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті в умовах дистанційного навчання,  здійснила аналіз алгоритму взаємодії викладачів з одинадцятикласниками за допомогою сервісу Google Classroom  та  платформи для відеоконференцій і онлайн-зустрічей Google Meet, дала поради батькам щодо ефективної організації робочого дня учнів.

Класні керівники Ковальська А.П. та Слободянюк Л.М. здійснили аналіз рівня знань одинадцятикласників із базових дисциплін та окреслили основні шляхи підвищення якості учнівської молоді в умовах гібридного навчання.

Вихователь ліцею Григорчук Н.Г.  довела до відома усіх присутніх основні новації та графік проведення  ДПА і ЗНО у 2021 році.

Під час зборів панувала доброзичлива атмосфера. Батьки мали чудову змогу ознайомитися з успіхами своїх дітей та поставити запитання педагогам.