Ви Гість
«  Грудень 2019  »

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ У ЛІЦЕЇ

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ ОДИНАДЦЯТИКЛАСНИКІВ

Як відомо, ключовим компонентом концепції Нової української школи є педагогіка партнерства, яка ґрунтується на тісній співпраці батьків і педагогів у побудові освітньої траєкторії кожної дитини. Одним із традиційних шляхів взаємодії педагогічного колективу Обласного гуманітарного ліцею з батьками є батьківські збори, які передбачають колективне та індивідуальне спілкування.

6 грудня 2019 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбулись батьківські збори учнів 11-х класів у роботі яких узяли участь директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, класні керівники, вихователі та викладачі-предметники. Захід було проведено у формі діалогу педагогічного колективу та батьків учнів 11-их класів.

На зборах було розглянуто наступні питання:

1. Зміст і дієвість навчально-виховного процесу в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті.
  2. Аналіз рівня знань з базових дисциплін за наслідками діагностичних контрольних робіт. Шляхи підвищення якості знань учнів.
  3. Особливості проведення ДПА і ЗНО у 2020 році.
  4. Визначення професійної спрямованості учнів 11-х класів та вибір предметів для проходження ДПА та ЗНО.
  5. Збори класних колективів.

На початку заходу з вступним словом до батьків звернулась директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка окреслила основні напрямки навчально-виховного процесу в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті, здійснила аналіз рівня знань одинадцятикласників з базових дисциплін за наслідками діагностичних контрольних робіт, визначила особливості та графік проведення ЗНО та ДПА в поточному навчальному році,

Після спільних зборів батьки мали змогу поспілкуватися з класними керівниками і вихователями, викладачами загальноосвітніх дисциплін та отримали вичерпну інформацію від педагогічного колективу на всі поставлені запитання.