Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
П'ятниця, 16.11.2018, 23:53

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2017 » Березень » 24 » Батьківські збори учнів 10-х класів
Батьківські збори учнів 10-х класів

24 березня 2017 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулися батьківські збори учнів 10-х класів.

На початку зібрання директор ліцею Л.В. Хілінська повідомила батькам порядок дня зборів; ознайомила батьків із системою організації навчально-виховного процесу в ліцеї та пріоритетними напрямками діяльності педагогічного колективу щодо роботи з обдарованими учнями.

Психолог навчального закладу Гулько О.М. провела для батьків психолого-педагогічний лекторій на тему: «Компʼютерні ігри: забавка чи небезпека?», мета якого проінформувати батьків щодо груп та спільнот, які поширюються в соціальних мережах та пропагують суїцидальну поведінку серед дітей. На зборах наголошувалося, що спільне завдання батьківського та педагогічного колективу – це спрямувати дітей в правильне інформаційне і мотиваційне русло; застерегти їх від небезпечних знайомств через Інтернет; звернути увагу на міжособистісні стосунки з дітьми. Батькам було надано конкретні поради та рекомендації щодо виховання дітей.

У роботі зборів взяли участь викладачі базових та профільних навчальних дисциплін, які проаналізували рівень знань, умінь та навичок учнів з української мови (викладачі Ковальська А.П., Слободянюк Л.М.), української літератури (викладач Королюк Г.Ф.), історії України (викладач Ковальчук Т.В.), правознавства (викладач Лемпій О.В.), математики (викладач Погребнюк Н.О.), англійської мови (викладач Мовчан О.П.), географії (викладач Косюк Н.А.).

Про формування класних колективів 10-А та 10-Б класів у процесі спільної навчальної та позаурочної діяльності та про рівень згуртованості кожного класу розповіли класні керівники 10-их класів – Королюк Г.Ф., Косюк Н.А. та вихователь ліцею Середюк С.Д.

Збори завершилися переглядом фоторепортажу про практичну реалізацію пріоритетних напрямків роботи педагогічно-учнівського колективу з питань освітнього зростання, духовного збагачення та соціальної адаптації учнів ліцею та відеорепортажем за матеріалами ювілейного свята «Vivat, Ліцею наш, vivat».

«  Березень 2017  »