Вітаємо Вас, Гість
«  Вересень 2017  »

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК

Осінь – час ярмаркувати!

25 вересня у рамках проекту «Від серця до серця» в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті відбувся благодійний ярмарок. Акцію було проведено за ініціативи ради учнівського самоврядування ліцейської республіки ТЕМП та активної підтримки батьківського комітету.

Приміщення навчального закладу в цей день наповнилось неперевершеними ароматами різноманітної смачної випічки, духмяних пирогів, тортиків, тістечок, рогаликів, кексів та неймовірних кулінарних шедеврів. Торгівля проходила жваво, весело й гамірно. Ліцеїсти активно запрошували покупців до своїх столів і з особливим азартом рекламували товар, у який було вкладено часточку душі.

До ярмаркового дійства долучилися й викладачі, працівники та студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу, які мали можливість придбати смаколики за доступними цінами.

Учні Обласного гуманітарного ліцею висловлюють щиру подяку всім небайдужим учасникам, які долучилися до благодійного ярмарку-розпродажу.

Усі зібрані кошти передані на лікування барчанина Богдана Ясінського, який потребує невідкладної допомоги.