Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Листопад 2014  »

Благодійний ярмарок солодощів

Учні ліцею переконані, що благодійність – це те, що іде від душі, це реалізація того тепла, що є у кожному серці.

10 листопада, у рамках проекту «Від серця до серця», в Обласному гуманітарному ліцеї  відбувся благодійний ярмарок солодощів. Акцію було проведено за ініціативи учениці 10-А класу Табак Діани та активної підтримки учнівського самоврядування ліцейської республіки ТЕМП, батьківського і педагогічного комітетів ліцею.

До участі у благодійній акції долучилися всі учні 10-их та 11-их класів Обласного гуманітарного ліцею. Варто зазначити, що асортимент ярмарку був доволі різноманітний: домашні пироги та тістечка, хрустке печиво та кекси, солодкі пампушки та рогалики, екзотичні профітролі та круасани. Під час акції-розпродажу ліцеїсти мали змогу продемонструвати свою кулінарну майстерність, маркетингові вміння і навички, здібності до підприємницької діяльності.

Мета заходу – збір коштів на підтримку бійців-учасників Антитерористичної операції на сході України, а тому, як зазначали організатори акції, усі зібрані кошти буде спрямовано на придбання необхідних речей для українських військових, які несуть службу в зоні АТО. У такий спосіб юнаки та дівчата продемонстрували власну небайдужість до подій в Україні.

Учні Обласного гуманітарного ліцею висловлюють щиру подяку всім небайдужим учасникам, які долучилися до благодійного ярмарку-розпродажу.