Ви Гість
«  Листопад 2018  »

БРИТАНСЬКА РАДА У БАРІ

УЧНІ ЛІЦЕЮ ВЗЯЛИ УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

БРИТАНСЬКОЇ РАДИ «ACTIVE CITIZENS»

18-20 жовтня у Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського пройшов триденний тренінг БРИТАНСЬКОЇ РАДИ «ACTIVE CITIZENS». Захід був спрямований на розвиток та підтримку громадських ініціатив сучасної молоді, яка прагне втілити свої ідеї у життя.

У проекті взяли участь викладачі та студенти Барського гуманітарно-педагогічного коледжу і Барського коледжу транспорту та будівництва НТУ, вчителі та учні ліцею №2 м.Бара, а також учні Обласного гуманітарного ліцею-інтернату.

Фасилітатори та організатори заходу: Роман Мочарний – викладач мистецьких дисциплін, Неллі Петлік – волонтерка корпусу Миру США в Україні, Яна Качка Ярмоленко – тренер з англійської мови, Андрій Сільченко – керівник партнерської організації Британської ради «Унікальна Країна».

Команда ліцею (Надія Белецька, викладач Барського гуманітарно-педагогічного коледжу; Іванна Руднікова, Максим Шевчук, Яна Паламарчук, Ростислав Шевцов – учні 11-А класу) представила до уваги присутніх проект «БРЕНДУВАННЯ КОЛЕДЖУ».

Учасники тренінгу мали можливість проявити свої лідерські якості, творчі та комунікативні здібності, вміння працювати в команді, а також здобули нові знання та навички необхідні для реалізації некомерційних проектів соціальної дії.

Наприкінці заходу учасники тренінгової програми отримали сертифікати БРИТАНСЬКОЇ РАДИ «ACTIVE CITIZENS».