Головна » 2015 » Вересень » 24 » Citius, Altius, Fortius!
Citius, Altius, Fortius!

Легку атлетику – яскраве, захоплююче, дивовижне видовище здавна вважають королевою спорту, а легкоатлетичний крос – змаганнями найспритніших та найвитриваліших.

23 вересня 2015 року, на центральному стадіоні «Колос» міста Бар відбувся легкоатлетичний крос між студентами (I–IV курcів) Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського в якому взяли участь і учні Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості. Дистанції, які потрібно було подолати учасникам кросу були такі: дівчата – 500 м, юнаки – 1000 м.

Змагання були проведені з метою популяризації здорового способу життя серед молоді та створення команди, яка буде захищати честь коледжу на першості області з легкої атлетики, що відбудеться у місті Вінниця 15 жовтня 2015 року.

За підсумками командного заліку серед студентів І курсів збірна команда 10-А класу (Романова Аліна, Журбелюк Ганна, Гриб Іван, Димчишин Роман, Овчаров Артем, Стецюк Микола, Белецький Павло) здобула призове ІІІ місце.

П’єдесталом пошани у індивідуальному заліку серед юнаків II курсів на дистанції 1000 метрів заволодів учень 11-А класу Шевченко Олександр. У напруженій боротьбі усього декількома секундами поступився йому Безсмертний Володимир, учень 11-Б класу.

Вітаємо призерів змагань з перемогою! Так тримати, ліцею!

«  Вересень 2015  »