Обласний гуманітарний ліцей-інтернат для обдарованих дітей
при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі ім. М. Грушевського
Понеділок, 10.12.2018, 15:36

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2018 » Вересень » 15 » Давайте познайомимося!
Давайте познайомимося!

ЗНАЙОМТЕСЯ, ЦЕ МИ!

Уже стало доброю традицією проведення на початку нового навчального року вечора знайомств для ліцеїстів. Цьогоріч, 13 вересня, в гуртожитку Обласного гуманітарного ліцею відбувся вечір-презентація «Знайомтеся, це ми!», який став своєрідним знайомством із новими учнями великої та дружної ліцейської родини.

Під час заходу учні десятих та одинадцятих класів мали змогу краще познайомитись один із одним, проявити свою творчість, ініціативність, організаторські здібності та розкрити таланти. Вечір був сповнений веселими жартами, піснями, шаржами та театральними мініатюрами.

Яскраві мультимедійні проекти підготували десятикласники Береза Костянтин, Дацков Руслан, Кухар Дмитро, Морозовський Євген, Мукомел Андрій, Павлишин Максим, Сотнійчук Владислав, Ткач Віталій, Трибунська Анна та одинадцятикласники Звірик Денис, Зеленюк Андрій, Лаврентюк Сергій, Руденко Олександр, Шевцов Ростислав, Трасковський Олександр, Гордецька Людмила, Дозорець Вероніка, Паламарчук Яна, Сонько Юлія, Безпалько Лілія.

Приємною несподіванкою для глядачів стала гумореска у виконанні Ткача Віталія.

Неймовірні пісенні композиції слухачам подарували учениці 11-А класу Загородська Ірина, Нікітіна Людмила, Панчоха Ілона, Руднікова Іванна та учениці 10-А і 10-Б класів Кацап Марія, Веліщук Дарина, Полуян Катерина, Кищун Карина, Кулина Олена.

Бурхливий шквал аплодисментів зірвала жартівлива інсценізація у виконанні одинадцятикласників Кивака Богдана, Кивака Вололимира, Теслюка Сергія, Гребенюка Олександра, Квітки Владислава, Нечитайла Владислава та Бойка Миколи.

Вечір приніс чимало незабутніх позитивних емоцій усім присутнім, адже кожне нове знайомство – це мільйон можливостей зробити життя яскравішим.

«  Вересень 2018  »