Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2013 » Лютий » 15 » День святого Валентина
День святого Валентина

14 лютого в стінах  Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського відбувся святковий концерт до Дня закоханих.  Організатори свята разом із юними артистами запросили глядачів на грандіозне музичне дійство у стилі ретро.
   Неперевершені ведучі перегорнули сторінки культурних подій 70-90 років, згадавши основні події, музичні вподобання, тенденції кіномистецтва та моди,  а талановиті  учасники концертної програми виконали незабутні хіти минулих років, продемонструвавши справжню майстерність перевтілення.
   Усіх присутніх вразив виступ ліричного дуету Руслани Криштоф, учениці ліцею та Богдана Крокотенка, студента відділення «Бакалаврат», які виконали пісню із репертуару легендарного французького співака Джо Дассена.
   Романтичний настрій панував й під час проведення конкурсно-розважальної програми «У кавярні святого Валентина», яку організували та провели активісти ліцейського самоврядування Марина Фурман та Віталія Грамінська (учениці 10 –А класу).

На учасників заходу чекали цікаві конкурси та вікторини: «Упізнай пару», «Закінчи прислів’я», «Попелюшка», «Інтелектуальний поєдинок», «Освідчення в коханні».
    За підсумками конкурсів було обрано переможців у номінаціях:
    «Артистична пара» - Іван Муковоз та Олена Михайлова,
    «Харизматична пара» - Олександр Дерій та Вікторія Стах,
    «Непередбачувана пара» - Олександр Войцицький та Вікторія Булейко,
    «Епатажна пара» - Олександр Перевертаний та Марина Козянчук,
    «Романтична пара» - Микола Криворука та Надія Поліщук,                              « Лірична пара» Михайло Безсмертний та Ірина Ігнахова.
     Наприкінці свята було обрано «Пару вечора», якою стали  Микола Криворука та Надія Поліщук.

«  Лютий 2013  »