Головна » 2014 » Жовтень » 17 » День українського козацтва
День українського козацтва

14 жовтня, у світлий день свята Покрови Пречистої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, наша держава відзначає День українського козацтва та День захисників України. Ця традиція підкреслює велике історичне значення козаків у боротьбі за утвердження української державності.

Упродовж багатьох віків Запорозька Січ асоціюється зі школою лицарства, мужності і відваги, а самі запорожці прославилися небаченою хоробрістю, бойовою майстерністю та блискучою фізичною підготовкою.

Здавна в Україні козацтво влаштовувало змагання, в яких з-поміж товариства визначалися найбільш хоробрі, сильні та здібні запорожці. Тож цього святкового дня учні Обласного гуманітарного ліцею, як справжні нащадки козаків, теж мірялися силою, кмітливістю, спритністю та інтелектом, взявши участь у вечорі відпочинку «Козацькі розваги».

Під час заходу учні дізнались про цікаві факти з життя козаків, а  юнаки мали змогу випробувати себе у різних конкурсах. Учасникам довелося неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Увесь вечір серед ліцеїстів  панувала дружня атмосфера і справжній козацький дух.

Такі свята, як День українського козацтва, сприяють відродженню віри, духовності, традицій, звичаїв та моралі. А це саме ті чинники, без яких важко будувати могутню, квітучу державу, ім’я якої – Україна.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2
«  Жовтень 2014  »