Ви Гість
«  Листопад 2018  »

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЛІЦЕЇ

ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ З ЛІЦЕЄМ

24 листопада 2018 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені М. Грушевського було проведено День зустрічі з Ліцеєм для учнів базових шкіл Вінницької області. До навчального закладу завітали 14 дев’ятикласників з Мурованокуриловецького, Жмеринського, Барського районів. Абітурієнти мали можливість познайомитися з викладачем  біології Новаком В.В. та викладачем інформатики Зеленюком С.В., активно поспілкуватися з ліцеїстами, побувати в ліцейських аудиторіях і навіть на заняттях.

Викладачі української мови Ковальська А.П. та Слободянюк Л.М. провели з дев’ятикласниками годину спілкування, під час якої ознайомили з роботою ліцейського наукового товариства «Перспектива», розказали про те, як відбувається щорічний конкурс-захист творчих робіт абітурієнтів, дали консультацію щодо участі в ньому, а також продемонстрували відеофільм «Дерево ліцейського роду».

На зустріч із дев’ятикласниками прийшов новообраний президент учнівського самоврядування Сергій Лаврентюк разом зі своїм недавнім суперником у передвиборчій кампанії, а тепер прем’єр-міністром ліцейської республіки ТЕМП і першим помічником Дмитром Кухаром. Юнаки розповіли про те, як зуміли об’єднати свої передвиборчі програми і створити дієвий ліцейський парламент, а одинадцятикласник Андрій Зеленюк продемонстрував відеосюжети на теми насиченого ліцейського життя.

Загальновідоме гасло навчального закладу «Ліцей – родина» знайшло своє підтвердження і в цей день: ліцеїсти гостинно запросили абітурієнтів до коледжанської їдальні, щоб почастувати різними смаколиками, а після того – ознайомитися з умовами проживання в  гуртожитку №1.

Для тих, хто не зміг у цей день завітати до нашого ліцею, нагадаємо:

ми будемо чекати на чергову зустріч із вами

23 лютого 2019 року.