Ви Гість
«  Лютий 2020  »

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЛІЦЕЇ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ДЛЯ МАЙБУТНІХ ЛІЦЕЇСТІВ

22 лютого 2020 року в Обласному гуманітарному ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей відбулася уже традиційна зустріч із майбутніми ліцеїстами та їх батьками – День відкритих дверей.

Лариса Михайлівна Слободянюк та Алла Петрівна Ковальська, викладачі української мови, ознайомили абітурієнтів із методичними рекомендаціями щодо участі в конкурсі-захисті творчих робіт «Рід мій славен гарними людьми» та презентували зразки мультимедійних проектів як приклад візуального супроводу захисту творчих робіт.

Під час заходу відбувся показ фільму «ТУТ НАРОДЖУЄТЬСЯ МАЙБУТНЄ», у якому відображено основні етапи становлення Обласного гуманітарного ліцею-інтернату, висвітлено перемоги і здобутки педагогічного та учнівського колективів, окреслено траєкторію формування та розвитку обдарованої молоді. Позитивні емоції викликав у всіх присутніх перегляд відеозапису флешмобу «Я ЛЮБЛЮ ЛІЦЕЙ!»

Приємно відзначити, що під час зустрічі панувала атмосфера дружнього спілкування між майбутніми та теперішніми ліцеїстами. Десятикласники Владислав Бондаренко, Інна Невінська та Єлена Бондаренко радо зустрічали майбутнє поповнення ліцею у фоє коледжу та знайомили з цікавими та насиченими буднями у навчальному закладі.