Обласний гуманітарний ліцей-інтернат

Головна РеєстраціяВхід

Головна » 2014 » Вересень » 1 » День знань
День знань

Голосистий шкільний дзвінок покликав за парти учнів Обласного гуманітарного ліцею.  1 вересня, у День знань, у навчальному закладі відбулася урочиста Посвята учнів 10-х класів у ліцеїсти.
         Про початок навчального року сповістив директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петро Несторович Савчук.
         Щирі слова  вітань адресувала  своїм вихованцям  директор Обласного гуманітарного ліцею для обдарованих дітей із сільської місцевості Людмила Валентинівна Хілінська.           До  молодших друзів звернулися і представники ліцейської республіки ТЕМП. Лідери учнівського самоврядування розповіли десятикласникам про насичені яскравими подіями ліцейські будні, а Микола Слободянюк та Анастасія Білоус ознайомили з Кодексом ліцеїста.
         Учні 11-А (педагогічного) класу Діана Сідлецька та Аліна Фурман і   11-Б (правознавчого) класу Анастасія Білоус та Євгенія Щаслива вручили кожному десятикласникові нагрудний знак ліцеїста і спеціальний випуск газети «Ліцеїст». А Оксана Цицюрська привітала всіх учасників свята чудовою українською піснею.
        Прозвучав на Посвяті і гімн Обласного гуманітарного ліцею. Його виконали одинадцятикласниці Аліна Фурман, Анастасія Білоус, Лілія Ткачук та Оксана Цицюрська.
        Усі присутні на святі переглянули новий ліцейський відеопроект – «Тут народжується майбутнє – 2».

Не обійшлося й без сюрпризів. Цьогоріч він був особливим: на День знань у рідні стіни завітала випускниця Обласного гуманітарного ліцею   2012 року Світлана Таран, нині студентка факультету іноземних мов Чернівецького національного університету, яка в ліцейських класах буде проходити педагогічну практику з англійської мови.
        Під кінець святкового заходу ведучі – Аліна Фурман  і Руслан Філіпов – запросили ліцеїстів та їх наставників до пам’ятної світлини.

«  Вересень 2014  »