Головна » 2015 » Вересень » 1 » День знань - 2015
День знань - 2015

День знань в Обласному ліцеї

Першого вересня в Обласному гуманітарному ліцеї відбулося урочисте свято – День знань. Уся ліцейська родина радо зустрічала нове поповнення – учнів десятих класів. Десятикласники 2015 року – це кращі учні шкіл Вінницької області. Гостинними та привітними були господарі свята – одинадцятикласники. Вони зустрічали “новобранців” стоячи, бурхливими оплесками, щирими посмішками.

Із захопленням слухав ліцей вітальне слово директора Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського Петра Несторовича Савчука та директора Обласного гуманітарного ліцею Людмили Валентинівни Хілінської. Це були щирі, теплі, сердечні вітання  та поради мудрих наставників, сповнені великою батьківською турботою про майбутню долю своїх вихованців.

Ведучі свята Вадим Солоненко та Ярослава Гончарук і їх однокласники влаштували для учнів нового прийому справжнє феєричне дійство: найтепліші слова поздоровлення, презентаційні представлення кожного десятикласника, чудова концертна програма.

Свої вітання та поради новачкам, зачитавши кодекс ліцеїста, виголосили одинадцятикласники  Дарина Піддубна  та Володимир Безсмертний, а їх однокласники Діана Табак, Юлія Мамет, Дарія Генсіровська та Лілія Карнаух вручили десятикласникам пам’ятні значки та газету “Ліцеїст”.

Кульмінацією свята став Зоряний Олімп ліцею, на якому кращим учням одинадцятих класів  були вручені дипломи за навчальні, позанавчальні та спортивні досягнення.

Приємно було бачити на святі випускників минулих років. Не забувають вони дорогу до ліцею, свою рідну альма-матер, охоче беруть участь у всіх ліцейських заходах. Кращий співочий колектив у складі випускників 2015 року Анастасії Білоус, Лілії Ткачук та Оксани Цицюрської разом зі всіма учням та педагогами виконав урочисту пісню – гімн Обласного гуманітарного ліцею.

Десятикласники органічно влилися в дружній ліцейський колектив і впевнено йдуть до своїх перших перемог та найвищих вершин.

Сніжана Гнибіда, учениця 11-А класу

«  Вересень 2015  »