Вітаємо Вас, Гість
«  Лютий 2021  »

ДЕНЬ ЗУСТРІЧІ З ЛІЦЕЄМ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ЛІЦЕЇ

27 лютого 2021 року в Обласному науковому ліцеї-інтернаті було проведено День відкритих дверей для учнів базових шкіл Вінницької області.

Під час реєстрації абітурієнти мали можливість познайомитися й активно поспілкуватися з викладачами ліцею Королюк Ганною Феодосіївною та Косюк Наталією Антонівною.

Уже традиційну зустріч із майбутніми ліцеїстами та їх батьками розпочала директор ліцею Людмила Валентинівна Хілінська, яка ознайомила присутніх із Правилами прийому до Обласного наукового ліцею-інтернату на 2021-2022 н.р., визначила особливості освітнього процесу в навчальному закладі, окреслила пріоритетні напрямки роботи з учнівською молоддю та продемонструвала архівні документальні відео, які яскраво проілюстрували високі перемоги ліцеїстів («Турнір юних істориків») і творчу діяльність абітурієнтів ліцею («Тут народжується майбутнє…»)

Лариса Михайлівна Слободянюк, викладач української мови, ознайомила абітурієнтів з методичними рекомендаціями щодо участі в конкурсі-захисті творчих робіт «Мій славний рід – моє коріння», дала змістовну консультацію щодо участі в ньому та спрямувала присутніх дев’ятикласників на продуктивну творчу діяльність.

Григорчук Наталія Григорівна та Середюк Світлана Дмитрівна, вихователі ліцею-інтернату, презентували зразки мультимедійних проектів як приклад візуального супроводу захисту творчих робіт та ознайомили учнівську молодь із цікавими та насиченими буднями у навчальному закладі.

Приємно відзначити, що під час зустрічі панувала атмосфера дружнього спілкування між педагогічним колективом ліцею, абітурієнтами та їх батьками.