Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Січень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

19:08
Душею і серцем з Ліцеєм

  

       Душею  і серцем з  Ліцеєм

      31 січня 2014 року в Обласному гуманітарному ліцеї для обдарованих дітей із сільської місцевості при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського відбулося родинне свято – творчий проект «Душею і серцем з Ліцеєм».

      Особливість цьогорічного свята в тому, що воно – ювілейне, адже було започатковано у 2004 році. Ось уже 10 років поспіль ліцей гостинно зустрічає в теплому родинному колі випускників різних років.

      Автором ідеї нового проекту з нагоди 10-ої річниці Родинного свята, головною метою якого було обєднати різні покоління випускників і сьогоднішніх ліцеїстів у дружну, згуртовану родину, є заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею Л.В.Хілінська.

      Реалізувати задумане вдалося завдяки старанням творчих викладачів, талановитих учнів ліцею та ініціативних випускників. До складу творчої групи увійшли класні керівники А.П.Ковальська, Л.М.Слободянюк, Н.А.Косюк, Г.Ф.Королюк; вихователі Т.В.Столяр, І.В.Мочарна, С.Д.Середюк, Н.Г.Григорчук; керівники творчих студій А.В.Шинельова, В.М.Крупський,  Т.В.Докійчук, С.В.Зеленюк. Режисер-постановник святкового дійства – А.В.Шинельова.

      Творчий проект, сюжет якого втілений у формі генеральної репетиції до традиційного родинного свята, по-новому висвітлив дух ліцейського креативу, показавши, як звичайні учні легко перевтілюються в образи прискіпливих режисерів (М.Кирилюк, М.Фурман), неповторних ведучих (А.Білоус, В.Булейко, С.Безязична, А.Блонський), артистичних виконавців попурі на теми насиченого ліцейського життя (ліцейська студія «Сузіря» у складі В.Стах, Л.Ткачук, Р.Філіпова, В.Доровського,   І.Муковоза, В.Булейко, Ю.Дікун, М.Фурман, А.Фурман, А.Бойко, О.Цицюрської, О.Криштоф, С.Безязичної,      А.Білоус). Розмаїттям номерів вразив творчий гурт «Імпульс», представивши увазі глядачів емоційне танго (Д.Довідна і В.Доровський, А.Предан та І.Муковоз,        А.Панасюк та О.Войцицький), спортивний танець         (А.Заболотчук, А.Панасюк, В.Стах, О.Михайлова), запальний «Сільський рок-н-рол» (Ю.Покровська, М.Слободянюк, Л.Ткачук, Р.Філіпов, В.Мартишев, А.Міняйло, В.Міняйло).

     Бурхливими оплесками глядацька зала зустріла М.Сурму та Р.Філіпова (постановка пісні «Коли заграє марімба…»), тріо в складі А.Білоус, А.Мороз та А.Мельник (сучасна версія «Пісеньки Вінні Пуха»), О.Ляхновича – неперевершену людину-оркестр.

      Серця випускників ліцею різних років зігріли незабутні мелодії ліцейських шлягерів – «Вальс ліцеїста» (М.Сурма та І.Муковоз) і «Провінційне містечко» (Л.Ткачук,           С.Безязична, А.Фурман).

      Справжнім сюрпризом для всіх присутніх стали художні номери, підготовлені випускниками ліцею 2013 року, нині студентами гуманітарного відділення коледжу: В. Закшевським (пісня «Друзі мої…»); Б.Гаманюк, Є.Гамлявою та їхніми однокурсницями – В.Блажко, В.Коваль, А.Христофоровою, Ю.Кислицею (танець «Чорно-біле»).

      Подарунки ліцею з нагоди 10-річчя Родинного свята підготували випускники різних років – Ю.Гарник (пісня «Show Must Go On») та О.Перевертаний (пісня «Старі фотографії»).

      Справжнім місточком дружби між ліцейськими поколіннями став спільний номер Е.Якобенчука (випускник 2008 року) та Ю.Дікун (учениця 11-А класу) – чудова пісня про кохання на фоні фортепіанної музики.

      Різні аспекти ліцейського життя, його історію у фото- та відеодокументах було представлено в мультимедійних презентаціях, авторами яких є талановиті педагоги-вихователі Н.Г.Григорчук, С.Д.Середюк, І.В.Мочарна, Т.В.Столяр. Випускники ліцею мали можливість відновити в памяті найяскравіші сторінки зі своїх учнівських буднів, переглянувши відеопроекти «Ранок у гуртожитку, або Як ліцеїсти на зарядку ходили», «Ліцейський рай», «Спи-салон, або Вранішні пригоди Вітька Сизоненка».

      Про те, як гартується колективістський дух сьогоднішніх ліцеїстів, розповів новий відеофільм «Разом до перемоги», створений учнями 10-Б класу.

      Відтворити незабутні миті щорічного творчого конкурсу «Таланти твої, Ліцею» допоміг фотовернісаж «Ліцейський Х-фактор».

         Новою сторінкою в літописі ліцею став проект «Дерево ліцейського роду», у якому простежуються сімейні звязки між вихованцями навчального закладу від його витоків до сьогодення (2001-2014 роки).

      Про силу ліцейської дружби, неперервність звязків між різними поколіннями випускників та учнів ліцею, особливу атмосферу творчості й натхненного пошуку, які панують тут, говорили у своєму вітальному слові до учасників заходу директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, кандидат педагогічних наук П.Н.Савчук, заступник директора по Обласному гуманітарному ліцею  Л.В.Хілінська, президент Асоціації випускників ліцею   О.В.Іщук та колишні вихованці ліцею Е.Якобенчук, Ю.Гарник, В.Закшевський, О.Перевертаний.

     Надзвичайно насичена програма ювілейного свята вкотре засвідчила, що в ліцеї навчаються креативні, неординарні, оптимістичні, життєрадісні діти з різних районів Вінниччини. Саме тому сюди, в атмосферу родинного затишку, до провінційного містечка Бара з великим бажанням щорічно линуть випускники, які широко представляють географічну карту не лише України, а й світу.

      Нестримна мрія повернутися до незабутнього Берега Юності зібрала в єдине родинне коло випускників ліцею, допомогла їм зустрітися з педагогами-наставниками, познайомитися з новим поколінням ліцеїстів. Справжнім апофеозом ліцейської дружби стала «Легенда про Синього Птаха», оригінально й майстерно втілена у слові та на полотні учнями 11-А класу – Ю.Гавриленко, С.Дмитрик, Ю.Дікун, К.Струговою, С.Безязичною, Н.Поліщук, В.Грамінською, І.Павлюк.

      Останнім акордом феєричного дійства стала авторська пісня Е.Якобенчука (колишнього екс-міністра культури ліцейської республіки ТЕМП, нині магістранта Київського державного інституту декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. М.Бойчука) «Мій ліцей – душа Поділля і моя сімя…», яку дружно підхопили всі учасники і гості свята.

      Яскравою згадкою про незабутню зустріч у родинному ліцейському колі стануть для всіх присутніх на заході памятні світлини: тут пліч-о-пліч стоять сьогоднішні учні та випускники ліцею, адміністрація коледжу, викладачі-наставники і батьки ліцеїстів – усі, хто душею і серцем з Ліцеєм.

Переглядів: 508 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015