Ви Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Вересень 2013  »

Екскурсія до бібліотеки

Бібліотеки – це скарбниці всіх багатств людського духу.
Г. Лейбніц

Усім відомо, що бібліотека – один з найбільш древніх культурних інститутів людства.  А сучасна бібліотека – це не просто книгозбірня, а справжній центр культури,  інформації, освіти, дозвілля і соціально значущого спілкування різних категорій громадян.

З метою активізації читацького інтересу та формування інформаційної культури молоді 19 вересня відбулася зустріч учнів Обласного гуманітарного ліцею з працівниками Барської районної бібліотеки, під час якої юнаки та дівчата ознайомились з історією створення закладу,  його книжковим фондом, новинками українських і зарубіжних видань. Ліцеїсти отримали цікаву й вичерпну інформацію про структурні підрозділи бібліотеки (сектор обслуговування юнацтва, відділ мистецтв, читальний зал, абонемент, інтернет-центр), особливості їх функціонування та графік роботи.

Учні ліцею відмітили, що Барська районна бібліотека відповідає вимогам сучасного користувача, адже саме тут можна поєднати традиційні та інноваційні способи пошуку інформації.