Головна » 2013 » Червень » 6 » Екскурсія до Києва
Екскурсія до Києва

4 червня 2013 року за ініціативою та фінансовою підтримкою народного депутата Віктора Жеребнюка відбулась екскурсійна поїздка талановитої учнівської та студентської молоді до столиці України. Серед учасників екскурсії були й учні Обласного гуманітарного ліцею: Віталіна Абрамович, Юлія Івашенко, Каріна Солодуха, Юлія Гавриленко – переможці  XV Всеукраїнського турніру юних істориків та Інна Зубченко – призер Всеукраїнського мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка і ХІІІ Міжнародного конкурсу знавців української мови імені П.Яцика.

Учасники поїздки відвідали Маріїнський парк, майдан Незалежності, Андріївський узвіз, Софію Київську, Києво-Печерську лавру, Михайлівський Золотоверхий собор. Незабутня атмосфера міста, шарм старовинних вуличок запам’ятаються ліцеїстам надовго. Але найбільше враження на учасників справив осередок влади в Україні – Верховна Рада. Особливо сподобалася архітектура будівлі та всім відома картина «Державотворення».

Яскравим спогадом для учасників поїздки залишиться зупинка в м. Житомир. Усі отримали масу позитивних вражень, ажде відвідали маслозавод «Рудь», де мали змогу не лише побачити процес виготовлення морозива, а ще й скуштувати його просто з конвеєра.

Усі ліцеїсти надовго запам’ятають цей екскурсійний день, який подарував незабутні миті спілкування з прекрасним.

Прикріплення: Фото 1 · Фото 2
«  Червень 2013  »