Вітаємо Вас, Гість
Головна Реєстрація Вихід Вхід
«  Квітень 2021  »

ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС «ЛЕВЕНЯ-2021»

УЧАСТЬ ЛІЦЕЇСТІВ У ФІЗИЧНОМУ КОНКУРСІ «ЛЕВЕНЯ-2021»

У період із 2 по 7 квітня 2021 року проходив Всеукраїнський учнівський фізичний конкурс «Левеня». Цей конкурс є одним із популярних, престижних та змістовних проєктів державного рівня, спрямованих на популяризацію знань про природу, формування, підтримання та розвиток інтересу здобувачів освіти до вивчення природничих наук, зокрема фізики.

У зв’язку з пандемією, спричиненою Covid-2019 та карантинними обмеженнями, класичний формат проведення було змінено та переведено в online-площину.

За результатами виконання завдань, відповідно до Положення про Всеукраїнський фізичний конкурс «Левеня» (Наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту 07.05.2012  №553),  сертифікати відзначення учасників Конкурсу розподілено за сумарною кількістю набраних балів таким чином: сертифікат «Відмінний результат» отримують 12,5% учасників Конкурсу по кожному класу; сертифікат «Добрий результат» отримують 37,5% учасників Конкурсу по кожному класу; сертифікат «Учасник конкурсу» отримує решта учасників Конкурсу по кожному класу.

Цьогоріч до участі в конкурсі «Левеня» долучилися учні Обласного наукового ліцею-інтернату  Комунального закладу вищої освіти «Барський гуманітарно-педагогічний коледж імені Михайла Грушевського». На рахунку ліцеїстів 8 сертифікатів, зокрема 1 відмінним результатом (Інна Сваричевська, 10-А клас) та 7 із добрим результатом (Алла Огороднік, Костянтин Ковтун, 11-А клас; Дана Шевчук, Дар’я Бойчук, Дар’я Волошина, Христина Мазур, Юлія Васютинська, 10-А клас).

Вітаємо юних фізиків та зичимо їм подальших перемог на шляху пізнання світу і своїх інтелектуальних можливостей!

Дякуємо організаторам Конкурсу за надану нашим учням можливість перевірити свої знання, відчути запал  змагання та долучитися до дружньої спільноти справжніх поціновувачів найцікавішої науки про природу – ФІЗИКИ!

Слободянюк І.Ю.,

кандидат педагогічних наук,