Ви Гість 
Вітаємо Вас Гість 
Головна РеєстраціяВихідВхід   
Меню сайту
Календар
«  Грудень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

09:22
ІІ етап Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

ІІ етап

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

З 08 листопада 2014 по 13 грудня 2014-2015  навчального року відбувався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Активними учасниками предметних олімпіад стали учні Обласного гуманітарного ліцею.

 

ВІТАЄМО
переможців ІІ етапу

Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад

 

                                   Українська мова та література

       І місце    – Мамет Ю.І. 10-А клас, Сідлецька Д.С.  11-А клас

       ІІ місце   – Воробйова А.М. 10- А клас, Слободянюк М.В. 11 -А клас

       ІІІ місце  – Вітенко Г.В. 10-А клас, Ткачук О.О. 11- Б клас

                                                   Математика

       ІІІ місце – Воробйова А.М. 10-А клас, Слободянюк М.В. 11-А клас

                                                         Фізика

       І місце    – Рудик С.А. 10-Б клас, Мартишев В.О. 11-А клас

       ІІ місце   – Мартишев Р.О. 10-А клас, Кузик О.А. 11-А клас

       ІІІ місце – Воробйова А.М. 10-А клас., Слободянюк М.В. 11-А клас

                                                         Історія

       І місце     – Рудик С.А. 10-Б клас, Сідлецька Д.С. 11-А клас

       ІІ місце    – Генсіровська Д.В. 10-Б клас, Слободянюк М.В. 11-А клас

       ІІІ місце  – Вишковська І.В. 10-Б клас,  Ткачук О.О. 11-Б клас

                                                   Астрономія

       І місце     – Кузик О.А. 11-А клас

       ІІ місце    – Мартишев В.О. 11-А клас

       ІІІ місце  – СтепанецьЮ.К. 11-А клас

                                                Німецька мова

       І місце     – Патлатюк Д.І. 10-А клас, Кравчук Г.К. 11-Б клас

       ІІ місце    – Назаренко О.В. 10-А клас, Купрій С.В. 11-Б клас

       ІІІ місце  – Рябокінь О.О. 10-Б клас, Кузик О.А. 11-А клас

                                                     Біологія

       І місце   – Фурман А.О. 11-А клас

       ІІ місце  – Кузик О.А. 11-А клас

       ІІІ місце – Філіпов Р.О. 11-А клас

                                                  Географія

       ІІ місце  –  Воробйова А.М. 10-А клас, Рудик С.А. 10-Б клас

                           Мартишев В.О. 11-А клас, Ткачук О.О. 11-Б клас

       ІІІ місце  –  Назаренко О.В. 10-А клас, Слободянюк М.В.  11-А клас

                                                     Хімія

       ІІ місце    –  Рудик С.А. 10-Б клас, Фурман А.О. 11-А клас

       ІІІ місце  –  Воробйова А.М. 10-А клас, Слободянюк М.В. 11-А клас

 

                                        Англійська мова

       І місце    –  Зінчук Н.В. 10-А клас, Сідлецька  Д.С.  11-А клас

       ІІ місце   –  Табак Д.В. 10-А клас, Фурман А.О. 11-А клас

       ІІІ місце  –  Рудик С.А. 10-Б клас, Ткачук О.О. 11-А клас

                                                  Екологія

       І місце     – Фурман А.О. 11-А клас

       ІІ місце   – Слободянюк М.В.  11-А клас

       ІІІ місце  – Ткачук Л.О. 11-Б клас

ХV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

       І місце   – Мамет Ю.І. 10-А клас, Сідлецька  Д.С. 11-А клас

       ІІ місце  – Зінчук Н.В. 10-А клас, Кривошия О.І. 11-А клас

      ІІІ місце  – Піддубна  Д.М. 10-А клас, Гула В.В. 10-Б клас,  Кравчук Г.К. 11-Б клас

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Григоровича Шевченка

       І місце    – Воробйова А.М. 10-А клас, Сідлецька  Д.С. 11-А клас

       ІІ місце   – Слободянюк М.В.  11-А клас                              

       ІІІ місце  – Ткачук Л.О. 11-А клас

 

 

 

Переглядів: 336 | Додав: SV
Вхід на сайт
Пошук
МОН України
Департамент освіти
Вінницька ОР
ВРЦОЯО
БГПК
ПедПреса
СтопБулінг
Copyright Обласний гуманітарний ліцей © 2020-2015