Головна » 2013 » Березень » 4 » ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт
ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт

23 лютого 2013 року відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України.

Згідно з рішенням журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України  призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали 8 учнів ліцею:

секція української мови:

дипломом ІІІ ступеня, Гнибіда Олена, учениця 11-А класу, за науково-дослідницьку роботу «Українські антропоніми: від витоків до сьогодення»; науковий керівник – Л.М. Слободянюк.

секція літературної творчості:

дипломом І ступеня,  Дерій Олександр,  учень 11-Б класу, за науково-дослідницьку роботу «Світ моїх поетичних роздумів»; науковий керівник – Г.Ф. Королюк.

секція світова  література:

дипломом ІІ ступеня, Кавалер Наталія, учениця 11-А класу, за науково-дослідницьку роботу «Християнські мотиви у творі Ф.Достоєвського «Злочин і кара».»; науковий керівник – Л.В. Хілінська.

секція німецької мови:

дипломом ІІІ ступеня, Карнаух Віталія, учениця 11-А класу, за науково-дослідницьку роботу «Іван Франко – популяризатор найкращих досягнень німецької культури»; науковий керівник – Г.Г. Шостаківська.

секція філософії:

дипломом ІІІ ступеня, Перевертаний Олександр,  учень 11-Б класу, за науково-дослідницьку роботу «Українське козацтво у творах мистецтва»; науковий керівник – М.В. Мороз.

секція релігієзнавства:

дипломом ІІ ступеня, Солодуха Каріна, учениця 10-Б классу, за науково-дослідницьку роботу  «Протестантство на Поділлі»; науковий керівник Т.В.Ковальчук.

секція права:

дипломом ІІІ ступеня,  Закревський Вадим,  учнень 11-Б класу, за науково-дослідницьку роботу «Соціальний захист дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування»; науковий керівник – О.В. Лемпій.

секція психології:

дипломом ІІІ ступеня, Михайлова Олена, учениця 10-Б класу, за науково-дослідницьку роботу «Агресивність як форма поведінки школярів молодших класів»; науковий керівник – Н.А. Федорчук.

«  Березень 2013  »