Ви Гість
Вітаємо Вас Гість
Головна РеєстраціяВихідВхід
«  Лютий 2014  »

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

24 лютого 2013 року відбувся II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів Малої Академії Наук України.

Згідно з рішенням журі ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України призерами ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт стали 12 учнів ліцею.

Гавриленко Юлія Олександрівна, нагороджена дипломом І ступеня з світової літератури за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Проблема обовязку в драмі Г. Ібсена «Ляльковий дім»: примус норми моралі чи свобода вибору?»Керівник-консультант: Л.В. Хілінська, викладач світової літератури.

Повар Ольга Євгеніївна, нагороджена дипломом І ступеня з німецької мови за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Україна – Німеччина: діалог порозуміння і співпраця». Керівник-консультант: Г.Г. Шостаківська, викладач німецької мови.

Дікун Юлія Володимирівна, нагороджена дипломом І ступеня з географії за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Фізико-географічні чинники формування грунтового покриву Вінниччини (на прикладі Барського району)». Керівники-консультанти: В.І. Корінний, кандидат географічних наук, доцент ВДПУ ім. М. Коцюбинського; Н.А. Косюк викладач географії.

Захарчук Дарія Дмитрівна, нагороджена дипломом І ступеня з економіки за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Управління державним боргом України». Керівники-консультанти: В.В. Зянько, доктор економічних наук, професор, завідувач кафедри фінансів ВНТУ; О.В. Лемпій, викладач правознавства.

Павлюк Ірина Ігорівна, нагороджена дипломом ІІ ступеня з української мови за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Абстрактна лексика як засіб творення кінематографічного коду в повісті О. Довженка «Зачарована Десна»». Керівник-консультант: А.П. Ковальська, викладач української мови.

Довідна Діана Володимирівна, нагороджена дипломом ІІ ступеня з журналістики за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Специфіка журналістської творчості: історичний і методологічний аспекти». Керівник-консультант: Т.М. Лебединська, викладач філологічних дисциплін.

Фурман Марина Олегівна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з фольклористики за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Ідейно-художні і мовно-стилістичні особливості колискової пісні». Керівник-консультант: О.І.Бобир, викладач філологічних дисциплін.

Абрамович Віталіна Віталіївна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з української мови за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). ТемаСучасний антропонімікон мешканців Барського району Вінницької області». Керівник-консультант: Л.М. Слободянюк, викладач української мови.

Бойко Альона Анатоліївна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з німецької мови за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Культура Німеччини ХІХ століття». Керівник-консультант: Г.Г. Шостаківська, викладач німецької мови.

Михайлова Олена Володимирівна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з правознавства за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Корупційні ризики в державній службі: методи виявлення та шляхи їх викорінення»Керівник-консультант: О.В. Лемпій, викладач правознавства.

Солодуха Каріна Миколаївна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з релігієзнавства за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Протестантизм на Поділлі» Керівник-консультант: Т.В.Ковальчук, викладач історії України.

Заболотчук Алла Вячеславівна, нагороджена дипломом ІІІ ступеня з журналістики за участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України (м. Вінниця). Тема: «Інтервю як один із засобів комунікації». Керівник-консультант: Т.В.Галузінська, викладач філологічних дисциплін.