Головна » 2016 » Жовтень » 21 » Ювілей
Ювілей

VIVAT, ЛІЦЕЮ НАШ, VIVAT!

Ювілеї стають знаменними подіями не лише в біографії кожної людини, приходять вони і в долю професійних колективів. Ось і в літописі Обласного гуманітарного ліцею-інтернату для обдарованих дітей при Барському гуманітарно-педагогічному коледжі імені Михайла Грушевського з’явилася чергова ювілейна дата – 15 років від дня заснування. Навчальний заклад став ровесником своїх вихованців. Тож закономірно, що святкова програма з нагоди ювілею за своїм змістом була динамічною, час від часу пересипалася ліцейськими жартами і налаштовувала на хвилю спогадів.

На творчий проект «Vivat, Ліцею наш, vivat!» завітали представники Вінницької обласної ради, Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації, освітяни Вінниччини та інших областей України, адміністрація і викладацько-студентський колектив Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського, батьки учнів ліцею та випускники різних років, громадськість міста і району.

Висловили щирі слова вітань на адресу Ювіляра та вручили грамоти за результативність роботи з обдарованою молоддю представникам адміністрації коледжу (П.Н.Савчуку, Л.В.Хілінській, В.М.Хомчаку, А.І.Бурсі, В.У.Крамару) і всім працівникам ліцею С.Я.Лановик, депутат Вінницької обласної ради; А.Ю.Клапоущак, завідувач сектору вищих навчальних закладів науки та інтелектуальної власності управління професійної освіти, інноватики та науки Департаменту освіти і науки Вінницької облдержадміністрації; П.Н.Савчук, директор Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені Михайла Грушевського.

Гарні привітання й пам’ятні подарунки залишили Ювілярові О.О.Білик, проректор з науково-практичної роботи і моніторингу якості освіти Вінницької академії неперервної освіти, кандидат технічних наук, доцент; В.А.Мазур, ректор Вінницького національного аграрного університету, кандидат сільськогосподарських наук; О.В.Пуніна, заступник декана філологічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса; представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини – І.Г.Терешко, декан мистецького факультету, та викладачі мистецьких дисциплін – П.М.Волошин, Т.В.Гарачук, А.Ю.Суворова, Н.А.Коломієць; Г.М.Павліченко, заступник директора з виховної роботи Вінницької гуманітарно-педагогічного коледжу; Л.В.Решовська, заступник начальника відділу освіти Барської райдержадміністрації; О.І.Голубков, заступник міського голови; С.М.Федик, директор Барської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2-гімназії.

Батьківський колектив підготував солодкий подарунок – яскравий торт із зображенням ліцейської символіки, яким гостинно почастували учнів, випускників та викладачів ліцею.

Приємною несподіванкою стало колективне вітання від Асоціації випускників. Залишаючись вірними традиціям ліцейського креативу, вони підготували музичний та мультимедійний сюрприз, у якому з теплим гумором спроектували подальший професійний успіх викладачів ліцею (сценічне втілення – Юлія Гарник, випускниця ліцею 2012 року, нині студентка Київського національного авіаційного університету). Оксана Каракулова, перший президент ліцейської республіки ТЕМП, випускниця 2005 року, а нині успішно практикуючий адвокат, у своєму слові від усіх випускників побажала ліцеєві подальшого процвітання. Едуард Якобенчук, випускник 2008 року, автор незмінних ліцейських хітів, нині дизайнер студії «Рекламна крамниця» міста Ужгорода, привіз музичне вітання – нову авторську пісню про ліцей.

По-родинному тепло й щиро прозвучав виступ Л.В.Хілінської, директора Обласного гуманітарного ліцею і, без перебільшення, його стратега і творця. Аналізуючи 15-річну історію закладу, Людмила Валентинівна пригадала весь шлях творчого розвитку ліцею і висловила щиру вдячність усім, хто переймається долею навчального закладу, а колективу працівників і сьогоднішнім ліцеїстам побажала на майбутнє незгасаючого оптимізму і творчого натхнення.

Концертна програма проекту «Vivat, Ліцею наш, vivat!», яку цікаво й натхненно вели Л.В.Нарольська, викладач коледжу, та Владислав Вознюк, голова студентського самоврядування коледжу, була насиченою цікавими музично-драматичними сценами у виконанні студії вокально-хорового співу «Сузір’я» (керівник – О.В.Шинельова), танцювальними постановками у виконанні ліцейських гуртів «Імпульс» (керівник – О.М.Левицька) і «Веселка» (керівник – М.Ф.Доронін), пісенними номерами у виконанні Світлани Шаповалової та Юлії Мельник (автор тексту і керівник – Н.В.Скорич), Софії Нартовської, Анастасії Вітковської, Анни Зелінської (керівник – О.В.Шинельова). Органічно вплелися в програму творчого проекту пісні «Ліцей святкує ювілей» та «Ми бажаєм щастя вам» (автор текстів – Г.Ф.Королюк), виконані членами студії «Сузір’я»; мюзикл «Ромео і Джульєтта» у виконанні учнів 11-А класу (керівник – Т.В.Столяр) і творчі фото- й відеопроекти, документальні фільми, створені авторським колективом ліцею, у складі якого – Л.В.Хілінська, класні керівники – Г.Ф.Королюк (10-А), Н.А.Косюк (10-Б), Л.М.Слободянюк (11-А), А.П.Ковальська (11-Б), вихователі – С.Д.Середюк та Н.Г.Григорчук, викладачі інформатики – С.В.Зеленюк та О.Д.Самборська, оператор технічного набору – О.А.Степанковська (діловод ліцею).

Свято відбулося. Ювілей став частиною ліцейської історії. А ось вітання продовжують надходити. Це означає, що Обласний гуманітарний ліцей має багато друзів і здобув визнання на освітянських широтах Вінниччини та України. Тож залишається ще раз привітати Ювіляра: «Vivat, Ліцею наш, vivat!»

«  Жовтень 2016  »