Вітаємо Вас, Guest
SuMoTuWeThFrSa

Guests: 1

КОНКУРС-ЗАХИСТ МАН-2022

ВІТАЄМО ЮНИХ НАУКОВЦІВ ЛІЦЕЮ!

Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук – наймасовіший щорічний інтелектуальних захід серед юних науковців України, який проводиться з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, залучення її до науково-пошукової та дослідницької діяльності, створення умов для самореалізації творчої особистості.

Цьогоріч, відповідно до Правил проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, програма конкурсу складалась із таких розділів: заочне оцінювання дослідницьких робіт; постерний захист; наукова конференція.

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учні Обласного наукового ліцею-інтернату у наполегливій співпраці з педагогами-наставниками показали високі результати у сфері наукового пошуку:

І місце в секції загальної біології: Васютинська Юлія, учениця 11-А класу. Тема роботи: «Біотопічний розподіл та сучасний стан популяції горобця польового  Passer montanus L. в басейні р. Рів». Науковий керівник–Новак В.В.;

ІІ місце в секції зарубіжної літератури: Здоровик Юлія, учениця 10-А класу. Тема роботи: «Проблема сенсу людського життя в новелістиці О. Генрі». Науковий керівник – Хілінська Л. В.;

ІІ місце в секції правознавства: Васильківська Ілона, учениця 11-Б класу.  Тема роботи: «Правове регулювання боротьби зі злочинами  у сфері комп’ютерних та інформаційних технологій в Україні». Науковий керівник – Лемпій О. В.;

ІІ місце в секції педагогіки: Маркуш Ангеліна, учениця 11-А класу. Тема роботи: «Вплив мистецтва української мультиплікації на формування підростаючого покоління». Науковий керівник – Бондарчук С. Л.;

ІІ місце в секції мистецтвознавства: Гриб Світлана, учениця 11-Б класу. Тема роботи: «Сучасна інтерпретація традиційної української вишивки» Науковий керівник – Романюк А.М.

Щиро вітаємо юних дослідників та їх педагогів-наставників із перемогою.

Бажаємо  подальших успіхів і високих досягнень на науковій ниві!